Skocz do zawartości

Zablokowane radSun Interactive


radSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ściągnąłem i pograłem chwile nawet:

No to tak ogólny pomysł gry jest dobry. Game play przypomina wiele gier deathmatch czy nawet CTF o ile dobrze zauważyłem. Jest natomiast jeszcze troche do poprawienia m.in:

- AI botów - o ile dobrze zauważyłem to poruszają się po ustalonym schemacie, do tego jak gracz znajdzie się w polu widzenia bota to bot stoi w miejscu i strzela w strone gracza ciagle. Nie jest to raczej zbyt ciekawe.

- Sądze że dobrym pomysłem byłaby możliwość celowania pod pewnym kątem bo strzelanie non stop na boki jest dosc dużym ograniczeniem. Jeżeli nie chcecie wstawiać celowania a'la liero czy worms to pomyślcie chociaż nad celowaniem tj. w metal slugu, czyli jak się wciśnie skos to ludzik strzela i celuje na ukos, wtedy oczywiście musielibyście zmienić klawisz skoku na jakiś inny ... no chyba, że macie inny pomysł.

To tyle co mam do powiedzenia. Nie będę gry oceniał w rzadnej skali. A jak znajde więcej rzeczy do poprawki to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten FRONT jest bardzo fajny naprawde postarales sie rad sun !!!! gralem w niego 7 min. :) moze tylko cos z grafikom ale moge ci zrobic :D ale gra jest fajna :thumbsup:

a buldar rush jest zgapiona od takiej starej gry nawet nie pamientam jak sie nazywala.

face maker tez jest fajny........... mozna sobie generowac i robic samemu . wyhodzom fajne minki . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Demko gry myśliwy na stronie:

"Zawsze chciałeś być myśliwym. Wiele lat uczyłeś sie strzelać z łuku. Pewnego dnia idąc przez las za tropem dzikiego kretoszczura złapała cię grópa żołnierzy złego króla i wrzucili cię do więzienia. Teraz będzie musiał się z niego wydostać! W oddali słychać jakieś krzyki. Może ktoś przybył cie uratować." :P

W grze dostępne jest intro i kawałek pierwszego poziomu. Wrogowie mają 5 IQ więc się nie dziwcie :lol: >>>

 

P.S.

Szukam domeny krótszej niż mam czyli glt.pl i bez reklam

Sorry za dubleposta :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bardzo fajna ta gierka front, prosta i przyjemna. A przede wszystkim ma to coś, jakiś tam swojski klimacik, a nie wszystkie gry go posiadają. Mi osobiscie przypomniala stare dobre czasy Commodore 64. Co do samej gry, to mam dwie uwagi: przyklejanie sie glowa do sufitu oraz zmiana odswiezania monitora. Zrob na domyslnie, bo przy 60hz to gały zaczynają boleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...