Skocz do zawartości

Zablokowane radSun Interactive


radSun

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj założyłem wraz z sobą jednoosobowy team :) . Na razie jest tam jedna gra i pseudoprogram. Zapraszam na stronę radsun.interactive.glt.pl :P

 

GRY:

-Bulder Rush (zbierasz diamenty)

-Face Maker (generujesz sobie twarz)

 

W BUDOWIE:

-Exile (chodzisz po podziemiach zamku i strzelasz z łuku do wrogów)

 

Dostępny jest też mini chat podobny do shoutboxa i linki.B) Jak ktoś chce zostać dodany do linków to niech napisze w tym forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koniecznie "interactive"? Ile będzie jeszcze teamów z tym słowem w nazwie na polskiej scenie GM? Może jeszcze ktoś ma ochotę? <_<

 

A strona hmmm... Niespecjalnie rozbudowana. :P

 

 

P.S. - "Grupa żołnierzy" pisze się tak, jak to teraz czytasz.

P.S. 2 - W shoutboxie (znajdującym się po lewej stronie ekranu) na twojej stronie, po napisaniu wiadomości, zapisuje się ona dwukrotnie (mam Firefoxa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysław a przeszkadza Ci że akurat interactive jest tak oblegane ? Bo mi wcale :]. Poza tym radSun soft przypomina mi Hudson soft i w sumie też fajnie by brzmiało. Co do strony to byłem już na niej zanim był temat założony i o ile strona jest strasznie prosta i w sumie można powiedzieć, że niezbyt ciekawa, to spełnia swoje zadanie i nie ma problemu z odnalezieniem się na niej. Bardziej przykuła moją uwage gra Bulder Rush - przypominają się stare dobre czasy - szkoda tylko że to nie jest prawdziwy klon i nie ma niektórych motywów z oryginału ale i tak mi się spodobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie "interactive"? Ile będzie jeszcze teamów z tym słowem w nazwie na polskiej scenie GM? Może jeszcze ktoś ma ochotę?

A pewnie jakbyście się nazywali Beaver Entertainment, to byście się czepiali o entertainment. Przecież entertainment, interactive oraz soft, to najczęsciej używane wyrazy w nazwach teamu. Nie może miec chłopak tej interaktywności w nazwie :P ?

 

A co do tego Bulder rusha, to aż przypomniały mi się czasy kiedy to grałem w supaplexa, albo jak na kółku komputerowym w 3 klasie zagrywałem się w takiej grze która się poprostu nazywała Gierka i była kiedyś w Bonusie na jakimś CDAction. Aż miło powspominać :) . Mogłaby być tylko większa roździelczość, ale to już zostawię w spokoju.

 

A co do Face Makera, to bardziej się kwalifikuje do programów. Możesz też zrobić taki myk, jak kopiowanie kombinacji do schowka lub jej zapisanie.

 

PS. To mój 900 post. Jeszcze setka i będzie rekordzik gmclanu :P (bodajże :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też podoba sie face maker. Może powstałe twarze zapisuj w postaci screana, oczywiście z pewnej części rooma :D

 

EDIT

Sie mi przypomniało :D W SmileWar można zrobić screana klikając NUM* a skasować wszystkie NUM- :D Ah ta moja pamięć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej Ci napisał Tymon jak to zrobić - wystarczyło jeszcze tylko zajrzeć do helpa. Zamiast zapisywać to jako sprite lepiej zapisz to jako screen shot a do tego użyj funkcji screen_save_part(fname,x,y,w,h) gdzie "fname" to nazwa pliku, "x" to pionowa pozycja na ekranie, "y" to pozioma pozycja, "w" to szerokość obrazka, a "h" to jego wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krótce dodam nową wersję Face Makera.:P Na razie serwer wogóle nie działa :(:(:( Zmiany:

+nowe usta 18

+nowe oczy/okulary 9

+nowe włosy/kapelusze 8

+nowy nos 1

+minimenu

Możliwość opcji:95700:D

 

P.S.

To mój 50 post ;) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...