Skocz do zawartości

Infernal Warriors


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

O projekcie Infernal Warriors tworzonym przez Gear-Studio.com chyba wie już każdy na tym forum :) Napiszę w skrócie na czym będzie polegała gra, a przynajmniej taka jest nasza koncepcja.

 

Co prawda fabuły jeszcze nie ma, ale jest plan rozgrywki. Otóż do wyboru będziemy posiadali cztery rasy takie jak: Marines ( Żołnierze/Piechota ), Drooners ( Drapieżne stwory ), Stalkers ( "BioLudzie" ) oraz Cretarians ( Istoty posiadające wysoką technologię pozaziemską ). Gra odbywać się będzie w trybie wieloosobowym do 24 graczy w jednej rozgrywce ( po osiem na drużynę - możliwe maks. trzy drużyny ). Tryb rozgrywki będzie do wyboru, na razie planowane są DM, TDM oraz MISSION - ta ostatnia będzie polegała na wykonaniu misji dla danej rasy, którą wybierają gracze.

 

Do wyboru będzie cała gama map zaczynając od baz, siedlisk obcych i podziemiach, a kończąc na pustyniach i innych rozległych terenach. W miarę możliwości mapy będą układane losowo, a dodatkowo do dyspozycji graczy będzie wbudowany edytor map. Poniżej znajduje się zdjęcie ( koncepcja ) jednej z baz.

 

InfernalMapConcept.jpg

 

Silnik animacji jest już praktycznie ukończony, natomiast trwają jeszcze pracę nad fizyką przedmiotów i różnych elementów takich jak odłamki skrzyń, beczek oraz innych tworzących fajerwerki podczas wybuchania/roztrzaskiwania/pękania.

 

InfernalWireframe.jpg

 

Animacja rysowana jest dynamicznie ( podobnie jak we wcześniejszym projekcie Almora - Online ), czyli nie rysujemy każdego sprite'a osobno, tylko animujemy jego elementy tworząc odpowiednią symulację ruchu, biegu, strzału, rzucania, zmieniania magazynku, itd.

 

Warto wspomnieć, iż w Infernal Warriors mapy będą dosyć rozległe, wobec tego każda rasa będzie miała do dyspozycji swoje pojazdy i różnego rodzaju działa stacjonarne. Dodam jeszcze, że każda z ras będzie posiadać swoje unikalne zdolności, ale o tym później, bo jest to jeszcze w fazie przemyśleń...

 

Podsumowując: Infernal Warriors będzie grą wieloosobową, pełną akcji z możliwością modyfikacji rozgrywki poprzez tworzenie własnych map. Każda akcja rozgrywa się i kończy na jednej z map po czym mapa się zmienia zgodnie z ustawieniami serwera ( serwer będzie dostępny dla wszystkich ). Do wyboru będą 4 rasy postaci o różnych zdolnościach i parametrach.

 

Planowana data wypuszczenia wersji alpha jeszcze nie jest znana, ale na pewno będziemy informować na bieżąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, jakie będą wymagania sprzętowe hmmm.gif

 

(oby były mniejsze niż w Almorze)

 

IntelQuad 3GHz - 2 x GeForce 8800 ULTRA ( SLI ), 4 GB RAM i dwa monitory :)

Na poważnie, to wymagania będą mniejsze, Almora to był MMORPG ( więcej obliczeń miała ta gra )

 

A ja słyszałem,że to ma być oRPG,

 

Szykuje się jakas strzelanka ? W sumie to dobrze,

 

Trzymam mocno kciuki za projekt !

 

Tak, próbowałem zwalczyć te plotki, ale jak widać nie udało się :) IW to nie żaden MMORPG ani też RPG. Może mieć jakieś tam drobne elementy RPG oraz ranking graczy, ale na pewno nie rasowy RPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie chcę być niemiły, ale czy masz antywirusa? Bo gdy się wchodzi na gear-studio to się ładują na kompa trojany, wirusy i jakieś wpisy do rejestru, które każą ściągać nowe trojany. Daj cynk jeśli wszystko naprawisz.
Sprawdź teraz. Chyba Borek zlamił. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jak Pasterz zgłaszam sie na beta testera ;p

 

Mam nadzieje że to będzie naprawdę ZAJEDWABISTA gra no i nie będę mieć przycinki

 

 

@offtopic

ale skoro almory nie będzie udostępnij kod źródłowy (samego clienta bo wtedy n00bki nie będą podrabiać [serwera nie udostepniaj!!!] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można podrzucać pomysły ale:

Zrobić takie coś jak jest w Tremulousie, przenoszenie bazy na inne miejsca czyli możliwość budowania dział, sklepów, respawnów, urządzeń leczących za wyznaczoną ilość energii którą posiada reaktor ( każda z tych maszyn by musiała być dość blisko aby mogły mieć dostęp do energii reaktora który można przenosić ) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:To się ucz i trenuj :P

 

@Konrad-GM: Na początek niech lepiej zrobią bez twego pomysłu. Jak już skończą to dopiero niech się wezmą za to. Bo inaczej to coś się może popsuć i im się już odechce tworzyć tej gry. A zapowiada się nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...