Skocz do zawartości

Dalczego gry z gma chodza wolno?


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hah... To palnales glupote :) Tak sie trafilo, ze moj tata jest elektrykiem/tronikiem i zna sie na sprawach ukladow scalonych... Jego slowa: "Gdy uklad scalony sie starzeje oznacza to, iz jego sciezki przepalaja sie co jest rownoznaczne ze zniszczeniem ukladu... Jednym slowem do kosza z takim ukladem gdyz wogole lub prawie wogole nie ma prawa dzialac... "

 

Tak moj tata mowi :) A jego slowa drozsze sa od zlota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję ;)

 

O lol - fajnie wgrałem te stery DNA i przy próbie włączenia Hidden Swords wywala mi że nie może narysować surface bo sterwoniki są za stare albo mam za mało pamięci... coś te stery się nie przyjęły :D

 

EDIT: już jest dobrze - musiałem je ręcznie odinstalować i zainstalowac jeszcze raz :F Ale i tak nic to nie dało :/ Btw ostatnio w HS miałem 20FPS - dzisiaj 10 salut.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...Wiec to nie jest Celeron az tak tragicznie stary :) To odpady po Pentium IV... Wiec sadzac po tym, ze wszystkiego juz probowales... Zalecam Ci go podkrecic. Chyba, ze nie stawiales systemu na nowo? Jest tez opcja numer 2. Na stronie intela do Twojego procesora jest narzedzie ktore identyfikuje procesor (taki jakby sterownik do Twojego procka). Zainstaluj je moze to cos da. Lecz mowie od razu, iz nie jestem jakims znawca tematu procesorow Intel'a. Od samych poczatkow jestem z AMD wiec nie wiem w czym moze tkwic do konca problem. Moze to wina tego, iz Celeron to taki biurowy procesor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by było jakby grę zdissasemblerować i zassemblerować ;p Może by gry szybciej działały (w co wątpie)

 

@Yoda

 

Zobacz jaką masz szynę w biosie (jak masz 100 to zamień na 133)

 

I zobacz w biosie czy możesz zmienić moc (ale nie za dużo tak o 1 w górę)(Ja tak mogłem ;d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że fakt iż komp jest wolny jest spowodowany tylko i wyłącznie tym że mój procesor= celeron- celerony po prostu ssą pałę i tyle ;)

 

A ja wiem?

 

Mi się wydaję, że może wingroza tak działa ;d

 

Ja miałem 1200 MHZ (Mogłem 1600, ale mogłem też spalić procka ;d) 384 Ramu, 133 Szyna i karta graficzna 64 i mi lepsze gry z GM działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Jemu sie bardziej oplaca kupic Pentiuma IV na tym samym sockecie jak jego Celeron, niz kupywac Athlona i nowa plyte glowna... Takie jest moje zdanie... No chyba, ze Yoda chce juz tak usprawnic kompa zeby miec go na dluzej. No to wtedy albo nowa plyta i Celeron L (Conroe L) albo nowa plyta i Athlon 64 3xxx+... To by mu sie oplacalo :) W granicach normalnych cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Jemu sie bardziej oplaca kupic Pentiuma IV na tym samym sockecie jak jego Celeron, niz kupywac Athlona i nowa plyte glowna... Takie jest moje zdanie... No chyba, ze Yoda chce juz tak usprawnic kompa zeby miec go na dluzej. No to wtedy albo nowa plyta i Celeron L (Conroe L) albo nowa plyta i Athlon 64 3xxx+... To by mu sie oplacalo :) W granicach normalnych cen...

 

Miałem pewną czynność używania P4 i twierdzę, że to smiech na sali :blink: Atlony go wyprzedzają ceną i szybkością, pozatym coraz mniej jest użytkowników starych pentiumów. Wszyscy "starają się" kupić Core 2 Duo (Nie mylić z Core Duo!!)*.

 

* Core Duo jest jedno rdzeniowy a Core 2 Duo jest dwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...