Skocz do zawartości

ludzik :P


trolu122

Rekomendowane odpowiedzi

postać porusza sie takim ruchem jak w przykladzie ze strony: ruch przechodnia w stylu gta czy cos takiego. z tą różnica że kiedy sie obraca nie zatrzymuje sie tylko idzie przed siebie. i nie wiem jak zrobić żeby kiedy dotyka do ściany zawracała a nie przechodziła przez nią. mógłby ktoś mnie nakierowac jak to zrobic? próbowałem cos w stylu: kolizja ze ścianą -> kierunek +=90 ale wtedy kręcił sie w kółko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co oznacza ten solid?

Czy to jest podpucha? :glare:

 

Jak masz okno edycji obiektu (nie wiedzialem jak to nazwac XD) To tam masz takie pierdoly jak "persistent" itp. i tam tez jest checkbox (taki kwadracik do zaznaczania :twisted: ) przy napisie "Solid"... Czyli ogolem mowiac wystarczy go zaznaczyc XD

 

@UP: Btw to masz racje Yoda co do zmiennej Solid ale mnie sie zdaje, ze on nie wie jak ja wogole uzyc :twisted: No i masz racje, ze to sa podstawy <_< (Do cholery jasnej! :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem sie kłania :}

a co oznacza ten solid?

a nie gdzie go znaleźć?

ale teraz sie rypie co nieco bo jak mam pocisk który w kolizji z murkiem zostaje zniszczony to nie zdąży dolecieć do murku i juz pare pikseli od niego sie niszczy :/ to samo dzieje sie w stosunku do przeciwnika na którego nałożona jest maska

ten gm jest cholernie skomplikowany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem sie kłania :}

a co oznacza ten solid?

a nie gdzie go znaleźć?

ale teraz sie rypie co nieco bo jak mam pocisk który w kolizji z murkiem zostaje zniszczony to nie zdąży dolecieć do murku i juz pare pikseli od niego sie niszczy :/ to samo dzieje sie w stosunku do przeciwnika na którego nałożona jest maska

ten gm jest cholernie skomplikowany :/

 

Sadze, ze to przez to, iz ktorys z Twoich pociskow ma zle ustawiony orgin <_< No ale moze znowu cos zle przeczytalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...