Skocz do zawartości

Wiedźminek


Bixon

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dziś jakiś program o grach i akurat było o Wiedźminie... Usłyszałem też, że dostępna jest też komórkowa wersja tej gry, ale tylko w jakiejś najnowszej sieci.... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi ? Czy gra działa tylko w jednej sieci komórkowej, czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w play. Jakby co, to już grałem, więc wiem :D

Na początku sponsorzy/czy coś tam: CD-Project, Play, Tvn, wp i tak dalej... Potem wychodzi taka niezwykła siekanka - masa kombosów i cztery czary. Na pięć etapów udało mi się już pogadać :D Dobra grafika jak na komórki. I klimacik... Tylko trochę za mało bestii. Ogólnie gierka fajna - i kosztuje tylko* 9 złotych ;p

 

*I tak nigdy jeszcze nie przeszedłem pakietu złotówek, więc mogę sobie pozwolić na grę miesięcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tylko w play. Jakby co, to już grałem, więc wiem :D

Na początku sponsorzy/czy coś tam: CD-Project, Play, Tvn, wp i tak dalej... Potem wychodzi taka niezwykła siekanka - masa kombosów i cztery czary. Na pięć etapów udało mi się już pogadać :D Dobra grafika jak na komórki. I klimacik... Tylko trochę za mało bestii. Ogólnie gierka fajna - i kosztuje tylko* 9 złotych ;p

 

*I tak nigdy jeszcze nie przeszedłem pakietu złotówek, więc mogę sobie pozwolić na grę miesięcznie...

 

O kurde, szkoda że tylko w play, bo ja też nigdy nie wygadam kasy i zostało mi 14 złotych z sierpnia i 25 z października i dziś przepadnie to pierwsze... albo sobie epulsa doładuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kupowac komorki za drogie pieniadze z bajerami ktore tak naprawde nie sa potrzebne to juz nie lepiej kupic zwyklego koma ktory poprostu sluzy do kontaktowania sie z ludzmi a za kase kupic sobie DSa, GBa albo PSP? :huh:

wg. mnie gry na komorki sa do bani, jedyna dobra gra w jaka gralem to Ancient Empires.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...