Skocz do zawartości

Zablokowane Potrzebna dllka + skrypt


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktos spotkal sie z takim dllem ktory stworzylby obraz calego roomu i zapisal go w postaci bmp. ?

Prostota byla by mile widziana, poprostu wklejam sobie obiekt do odpowiedniego roomu i po wcisnieciu enter mam obraz calego roomu w postaci .bmp

 

Za pomoc bardzo dziekuje i jesli bedzie to czyjas wlasna dllka i skrypty to creditsy zalatwione oczywiscie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter

 

czy ja tu mowie 'zrob to dla mnie'? Ladnie i grzecznie prosze o to aby podac mi tego linka do dllka albo jakis skrypt, nie bucze, nie marudze ani nie jestem bezczelny.

Ladnie sie zapytalem 'czy ktos sie spotkal z takim dllem?'

O zrobienie tego nawet nie prosilem.

 

Kryniak mi tylko powiedzial ze tego sie nie robi dllem ale pewnie tak naprawde nie wie czy taki dll istnieje. Pozatym nie napisal jak to zrobic bez dlla bo skoro twierdzi ze dll jest niepotrzebny to wie jak to zrobic bez dlla, wiec nie pomaga, wiec jego post jest bezuzyteczny, wiec moglby wogole nie pisac.

 

Dark Maximal juz dal mi jakis pomysl, ktory i tak juz stosuje do roznych rzeczy. Jednak jest z tym duzo roboty no bo roomy moga byc dosc duze a zalezy mi tez na precyzji co do pixela a blad mozna popelnic wszedzie i zawsze.

 

Opis tematu jest prosty i czytelny, jesli nie masz zamiaru pomoc/nie masz nic wartosciowego do dodania to nie pisz i proste :/ Ladnie sie zapytalem i niczego nie zadalem, ale mam prawo sie wkurzyc jesli ktos mi wypisuje bezuzyteczne posty a potem wylatuje mi ktos taki jak ty i pisze ze to ja zadam czegos od kogos.

 

Jesli ktos sie nie zgadza z tym co pisze to prosze bardzo, napiszemy sobie temacik na valhalli i omowimy sobie zajscia tego typu, bo niestety w tematach w dzialach pomocy jest tego mnostwo gdzie ludzie kozacza, a nic nie pomagaja a jak potem autor tematu straci cierpliwosc to nagle wszyscy stwierdzaja ze on pyskuje i mu nie pomoga bo on od nich sie domaga nie wiadomo czego.

 

simple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...