Skocz do zawartości

Infernal Warriors(Rozmówki)


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Tymon, czy my czasem w całej tej aferze z grami Borka nie zostaliśmy dziwnym trafem pominięci? Ani beta testów, ani żadnych tajnych informacji, ani tym bardziej współpracy przy projekcie :P Nie doceniają naszych umiejętności :P Czyżby bali się, że będzie trzeba nam płacić za milczenie ? :P

 

Oj muszę ja się zabrać za tego mojego Nemesisa w końcu dobrze, bo on tak leży i leży i póki co te statki sobie latają po ekranie i nic nie robią :P Muzykę już mam, nad grafiką jeszcze trzeba nieco popracować, ale do waszego poziomu to chyba nie prędko dojdę.

 

Dobrze jednak wiedzieć, że serwer waszej nowej gry będzie w C# - przynajmniej się tak serwer nie będzie męczył, a nasze kompy to tam w dupie przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon, czy my czasem w całej tej aferze z grami Borka nie zostaliśmy dziwnym trafem pominięci?

Przecież Wy słabi jesteście w tworzeniu gier, Wy to tam jedynie za stronę gear-studio moglibyście się zabrać :D

 

DOWN: Nie dołuj sie, przecież żartowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Przecież Wy słabi jesteście w tworzeniu gier, Wy to tam jedynie za stronę gear-studio moglibyście się zabrać :D

 

No wiesz :crying:

 

To że nie doprowadziłem żadnego projektu do końca, to jeszcze nie znaczy, że jestem do bani :P (chociaż w sumie zrobiłem chyba z dwie pełne gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!!!! Ja nad czymś takim pracowałem :( Teraz nie chce mi się już robić.
omg robiłem rpg ale szamanking666 tez robi rpg to jest jawny plagiat juz nie bede robil.

 

Nie ekscytujcie się tak betatesterami, testy są jak na razie planowane, więc na chwilę obecną i tak nie będą wam w stanie nic powiedzieć ^w^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...