Skocz do zawartości

Zablokowane BACKdown demo


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

BACKdown

z góry sorry za alternatywny 'wzór', nie znam sie nie pamietam, pisze od serca ;)

Programowanie: Propaganja

Grafika: Propaganja (i specjalna dziękóweczka dla buziola)

Muzyka: Kaszol

Typ gry: Napierdzielanka

Waga: waga ciężka :D ok. 50 mb

Specjalna dziękóweczka również dla:

 

Pewnej slicznej kobiety, gdyby nie ona to pewnie nikt by mnie nie zdołował na tyle żeby zrobić taką chorą grę,

Lowriderowi - za pare spraw, jak choćby testowanie, czy 'uzyczenie' postaci glownego bohatera swojej gry (w demie go jeszcze nie ma)

Ganji - która była ze mną przez 95% czasu tworzenia gry

no i ofkorz Jah Rastafarai za czuwanie ;)

 

Fabuła: Spokojny chlopak "Guy" pewnego cudownego wieczoru zostaje zaskoczony w domu przez robotnikow z rzezni "Meat King's market" ktorzy porywaja jego zone, potem jest juz tylko zemsta. No i pod koniec fabula sie bardziej kreci, ale ze demko okroilem calkiem mocno i na szybkosci, a i nie wszystkie komiksy sa jzu zrobione - hmm w kazdym razie powinniscie sie polapac.

Błędy: Są! te które wyczaiłem:

1.Na poczatku jest wybór języków, nie wszystkie kwestie są jeszcze 'dwujezyczne'

2.W razie wyskoczenia jakiegokolwiek bledu na poczatku wciskac Igonre, nie powinno miec wplywu na gre

3.Da sie oszukiwać ;p ale nie powiem jak

4.Brak treningu.. dlatgo sterowanie ponizej:

Strzałencje - Ruch

Strzałencia w góre - skok

Strzałencja w dół - unik (warto stosowac)

Enter - zmiana broni

Lewy przycisk mychy - strzał z broni palnej

Prawy przycisk mychy - atak bronią białą

Ctrl - Murderer Sense (czyli ostra sieka jak by gra byla za wolna)

 

Czasami pojawia sie minigiera, Duże kółko w środku mała kulka, i trzeba tak manewrowac mala kulka zeby nie dotknela duzego kola za pomoca strzalek, latwo wyczaic ;)

 

5.Nie ma savow i wszystkie 6 misji dostepnych w demie macie dostepne od razu. Mimo to zalecam grac w kolejnosci chronologicznej.

Boyyaka to by było na tyle.

I z dziennikarskiego obowiązku jakieś screeny:

lvl4pz3.jpg

lvl14oq0.jpg

 

acha no i:

TA GRA JEST EWIDENTNIE OD NIECO WYŻSZEGO (ktoś mądry powiedziałby że 18 ale ja bym go nie słuchał) WIEKU, ZE WZGLĘDU NA: OLBRZYMIĄ BRUTALNOŚĆ, SCENY TORTUR, BRZYDKI JĘZYK, GOŁE PANIE itp itd. TA GRA TAKA MIAŁA BYĆ, OSTRZEGAM, SCIĄGAĆ NA WŁASNE RYZYKO ŻEBY NIE MIEĆ DO MNIE PÓŹNIEJ PRETENSJI.

Bless

Download: http://www.sendspace.com/file/lt4ga4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc poczekam, a w edicie ocenie :P

 

@DOWN: Za młody na to jesteś, WYNOCHA Z TEMATU ! :D

 

EDIT:

 

Wrażenia po grze ######ste :) gra jak najbardziej zasłużyła na 5 gwiazdek.

 

Grafika 5/5 (Wszystko świetnie wygląda, effecty i inne bajery na najwyższym poziomie :D)

Muzyka 6/5 (Wszystko świetnie pasuje, buduje klimat, poza tym uwielbiam breakbeat ;))

Wykonanie 5/5

Dźwięki 5/5 (Idealnie :))

Fabuła 5/5 (no comment :D)

 

user_reviews_stars_5.gif

5 gwiazdek ! :)

Doskonała robota :)

 

Błędy: Na początku jak ta babka podeszła do drzwi i nacisnąłem spacje to wyskoczył błąd "Surface does not exists." ignore nie pomagało bo w kółko to wyskakiwało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde teraz nie wiem czy nie namieszalem przypadkiem w plikach z muzyka, i czy nie beda wyskakiwac co chwile brzydkie errory ;/ jesli by sie cos takiego dzialo podesle brakujace pliki. Sorry za cale zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wlasnie.. sposoby są dwa - albo pokopiowac i powklejac plikiw folderze music tak zeby bylo od track1 do track 13 - co zapewni brak tych bledow, ale muzyka i tak bedzie sie chrzanic..

albo cuż.. czekać do jutra albo dzisiaj poznego wieczora na dzialajaca wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,zagrałem bardzo fajnie się grało ale potem zaczęło wyskakiwac mnóstow erroru,dopalałem gre 20 dobre minut początek się ciął leciutko,dalsze plansze tragicznie,słabe wkoażdym bądz razie sprzętu nie mam.Poczekam na poprawioną wersję.Dałem 5 bo na to zasługuje :) Pozdrawiam Fallord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co jest grane odwalilem lipe ;) co kilka sekund wgrywa sie nowy kawalek to pewnie powoduje to mocne skoki.. W ogole nie liczy sie nie sciagajcie jak jeszcze nie sciagneliscie ja juz wrzucam nowe demko ktore nie ma prawa nie dzialac. Druga sprawa ze wazy drugie tyle ale jest mniej pociachane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ( błedy były, ale nie będę powtarzał za innymi :) ) Gierka jak zwykle na wysokim poziomie, grywalna - mnóstwo rzeczy to rozpier***nia i dobry klimat :thumbsup:. Bardzo mi się podoba system SLOW-MOTION + ta faza wchodzenia w czerwony ekran, nie wiem jak to się nazywa ;) ale efekt super! Dla mnie gra zasługuje na tłuste 5+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wersja w której sie nic nie pierniczy:

http://www.sendspace.com/file/lt4ga4

mam nadzieje ze nie popsulem pierwszego wrazenia tamta wersja ;)

//link w 1 poscie rowniez poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja chyba znalazłem błąd. W epizodzie 5 wyskoczył ten świniak z "owłosioną klatą", przycisnął mnie w lewo, że nawet siebie nie widziałem, bo kamera nie nadążała, a potem świniaka nie było. Słyszę chrumkanie i nie mogę nic zrobić, jestem uwięziony w tej lokacji, a świniak się ni pokazuje. :(

 

Tak czy siak najlepsza edycja Backa, dużo fajnych efektów graficznych, normalnie jak film akcji (animowany dla dorosłych). :) Pretendujesz do zdobycia nagrody w kategorii najbrutalniejszej gry? Przy tym Manhunt czy Postal wymięka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeez 76mb :ph34r: to chyba najwieksza gra na gmclanie :ph34r:

W jedna z poprzednich wersji Backa zagralem i bylo naprawde dobrze ;) wiec ilosc mb do sciagniecia mnie nie martwi i sciagam

 

ocena: 5

 

Nie mozna powiedziec zlego slowa o tej grze, grafika dopracowana i z klimatem, dzwieki i muzka dodaja klimatu, efekty nie do zdarcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak najlepsza edycja Backa, dużo fajnych efektów graficznych, normalnie jak film akcji (animowany dla dorosłych). :) Pretendujesz do zdobycia nagrody w kategorii najbrutalniejszej gry? Przy tym Manhunt czy Postal wymięka. ;)

No postal i manhunt ewidentnie ;p a jak ktoś zrobi coś brutalniejszego to znaczy że czas na nowego backa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, wszystkie Backi razem wzięte nie przebiją Postala... Jee... gołe panie sa fajne :P 5/5

kłóciłbym sie :) backdown sie dopiero później rozkręca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie wolę nie ściągać. Opis i screeny mnie odstraszyły. A poza tym wiele nieletnich wchodzi na GMClan i nie powinna być dla nich jakaś blokada przeciw ściągnięciu tej gry(dla wszystkich :D (albo naljepiej temat i link skasować)).

 

PS. Chyba zepsułem ocenę 5 gwiazdek i teraz wynosi 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy: Na początku jak ta babka podeszła do drzwi i nacisnąłem spacje to wyskoczył błąd "Surface does not exists." ignore nie pomagało bo w kółko to wyskakiwało :P

yyyy tu mnie zaskoczyłeś.

Tym bardziej że gra nie korzysta z surfaców (no nie liczac menu glownego)

muszem sprawdzic co i jak.

kurde i double post wyszedl ;/

to chyba przez to ze dzisiaj koniec wakacji i mi sie w glowie miesza

/EDIT

aaa mój błąd ;) zapomnialem ze spacja = pauza i faktycznie użyłem do niej surfaca. Ale i tak dziwi mnie ten blad bo ogolnie rzecz biorac nic takiego mi nigdy nie wyskoczylo

/EDIT2

właśnie - napiszcie jak sie ma sprawa z fpsami, to co chce osiagnac to zeby pelna wersja mala wymagania sprzetowe nie wieksze niz BACK1 ale czy sie uda?..

@DOWN

Mozesz przytoczyc mniej wiecej jakiej tresci? bo znowu nie mam pojecia... a tak btw. teo lvlu ze strzelnica mialo nie byc, przez przypadek mi sie wrzucil ;p trudno mozna wiasc porzadne dzialo juz do 1 misji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna wspaniała gra Propaganji. Bardzo mi się podoba w BACKdownie ten motyw z przerywnikami jako komiksy. Czekając na pełną wersję wystawiam 5 gwiazd.

EDIT: Gdy podszedłem do boku tego pokoju z amunicją w drugiej scenie, pojawił mi się jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/EDIT2

właśnie - napiszcie jak sie ma sprawa z fpsami, to co chce osiagnac to zeby pelna wersja mala wymagania sprzetowe nie wieksze niz BACK1 ale czy sie uda?..

Ja mam cały czas FPS na max, zawiech nie łapię :) (ale przed tym ustawiam priorytet aplikacji na "wyższy" w menadżerze zadań) :P

 

@UP: Rzeczywiście. Napiszę teraz smutny wiersz, po którym się zabiję. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...