Skocz do zawartości

plansza


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. zroblem plansze i dosc cieawie mi wyszlahttp://img221.imageshack.us/img221/6046/level1etap2wb2.jpg oczywisci emam jeszcze wiele innych lvli ale mniejsza oto. Wlozylem ja jako backgrandsa wszystko zrobilem powiekszylem tam tego i mam widok z przyblizenia, ale gdy wlanczam gra to mam takie coshttp://img221.imageshack.us/img221/2785/kkkps3.jpg ale jesli mam mniejsza mape to jest normalnie wiec oco chodzi?

 

No na litość, trochę pomyślunku! -.- Rozwaliłeś całą stronę tymi obrazkami. A że jestem wredny, pogrubię Ci jeszcze Twoje byki. Popracuj lepiej nad pisownią. O tym, że cały post się kupy nie trzyma, to nawet już nie wspominam...

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie sprzeczal ale mi chodzi, ze jezeli zrobie vinews jak byl an poczatku to wtedy w roomie i plansze przytnie i jak ja to wszystko powsadzam skoro sam poczatek bedzie ;/

 

Dobra to nie do tematu ale kit mam takie pytanko. Bo sciagam tu ruzne gry zeby spr jak wyszla itp i jezeli jest w exe to wlanczam czekam czekam i nic wlaczylem ja ale nic nei wyskakuje i nic sie nie dzieje powie mi ktos dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge. Czy ty nie rozumiesz ze nic Ci sie nie przytnie ?? Owszem jak wlaczysz gre to nie bedzie widac calej planszy, ale jak zaznaczysz na przyklad obj. noob na object following to wtedy jak ten noob podejdzie pod kraniec plaszy to ona zacznie sie przewijac. zrozumiales ? a jak nie o to Ci chodzi to najlepiej daj pliczek edytowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh nie chodzi juz w grze ze nie bedzie sie przewijac bo to ja wiem ... tylko ze jak mam rooma i chce powstawic niewiem potwory punkty ... itp to widze tylko 1/10 planszy i tylko tam moge powstawic . Hyh

 

Nie no a suwaki to do czego są?. Co ty kurde odpaliłeś gma w dosie czy jak? może jesteś magiem i ci one zniknęły co?? lololololololollol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu sie dogadalismy dzieki xD wiem to bylo banalne ale az tak dobry z anglika to ja nie jestem i tu spra za problemy xD

 

nie spoko mam tam jeszce ze 20 plansz na oko biorac

 

tak z ciekawosci niemozna ustawic zeby ekran caly czs szedl za ludkiem bo ludek dochodzi do konca ekranu i dopiero sie przesuwa ;/ da sie zrobic zeby ludek byl caly czas na sierodku?

tu jeszce jeden leve bo tak ladnie wyszedl to dam screen xD ale ja sie lubie przechwalac xD

http://img249.imageshack.us/img249/8893/level2etap3ys2.jpg

pare dokonczen i moze byc no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...