Skocz do zawartości

Zablokowane Cosiozbieracz 2


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że raczej nie powinienem tego komentować, ale nie widziałeś Pchła Fighters i Cosiozbieracza 1 - to były crapy. :) Teraz przynajmniej wiem, czego nie robić - trójki nie będzie. Biorę się za Super Mario Bratarsi.

 

Miałeś w Lipcu zrobić Maddo House 2 - już kończy się Wrzesień, a MH2 nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś w Lipcu zrobić Maddo House 2 - już kończy się Wrzesień, a MH2 nie ma

No cóż - i raczej nie będzie. :( Ale im dłużej poczekacie, tym lepiej - będzie więcej psychodelicznych pomysłów. Wtedy może wydam MH2. Przyjmuję pomysły do tej gry, ale nie w tym temacie. (I niczego nie obiecuję na 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz na CP wypowiedzialem o tej grze, ale chcialbym napisac sprostowanie:

@Jaklub: tam chcialem pokazac ci tylko ze mogles sie postarac, bardziej postarac, bo gra ogolem cienka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz na CP wypowiedzialem o tej grze, ale chcialbym napisac sprostowanie:

@Jaklub: tam chcialem pokazac ci tylko ze mogles sie postarac, bardziej postarac, bo gra ogolem cienka...

Ale cóż - każdy musi mieć start. Ta gra nie jest za dobra i dobrze o tym wiem. Ale raczej nie uświadomisz mi tego reklamą twojego symulatora UFO. (On jest lepszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, to nie byla reklama - czepiasz sie sposobow porownania <_< Wiesz, jak na twoj poziom robienia gier to ta gra jest... No wlasnie. Do kolorystyki sie nie czepiam, ale ta scena, widok... Grywalności to nie ma - takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiasz sie sposobow porownania

Nie lubię porównań w stylu Bigsharka (koleś fajny, ale nieco przeceniał swoje gry: "O, nie, tu są wielkie hity typu Cairo 3..." No i wiem, że CZ2 nie jest dobry. Co chcecie mi jeszcze udowodnić?). I przy okazji zrobiłeś reklamę swojej grze. :P Jak chcesz, to puść na CP swój symulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt poważnie traktujesz wszystkie wypowiedzi, bo to był sarkazm, którego Bigshark był mistrzem

OK. Tu się akurat zgodzę, nie mam się co sprzeczać.

zdecydowanie lepsze od 1

Miło usłyszeć, że to lepsze od mojego poprzedniego crapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...