Skocz do zawartości

Ninja-Scroll of the Dark


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Ninja-scroll of the dark

 

Gatunek:Platformówka

 

Opis: Naszym bohaterem jest tytułowy Ninja który dostał zadanie od wielkiego i chciwego mistrza karate.Nasz gracz przemierza kolorową krainę by zdobyć zwój ciemności i gdy go zdobywa okazuje się że.....że musicie przejścc grę by się dowiedzieć ;p gra ma 5 długich plansz,i dużo wrogów :ninja,łucznik,ork,żywiołak,armata,wieża maga i sam mag.Jest to gra w którą włożyłem najwięcej tego,czego potrafiłęm.Bardzo dziękuje Tymonowi który bardzo ale to bardzo mi pomógł noi oczywiście całemu GmClanowi :)

 

Download: http://www.gmclan.org/up1486_4_Ninja_scroll_of_the_dark.html

rozmiar:1200kb

 

Autorzy:

 

Programowanie:Nikas

Grafika:Nikas

Muzyka:Koplio Story

Fabuła:Nikas

 

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/1486/Ninja_SOTD.png

http://www.gmclan.org/uploader/1486/Ninja_SOTD2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AI jakieś dziwne i te "walczenie" też. Na początku brzydkie logo mnie przywitało. Postać blokuje się w ścianach... co ja mówię, wszyscy się blokują w ścianach. Muzyka pasuje. Grafika niezbyt eee ładna, ale dobrze że sam się starałeś ją zrobić :P

 

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hmm, menu pół polskie pół angielskie jak widzę...

Pierwsze do czego się przyczepię - w menu w spritach powinno być odznaczone "precise collision checking", bo jak najedziesz pomiędzy literki, to efektu nie ma. W samej grze też coś jest z kolizjami bo co któraś strzała nie odejmuje energii. No i do tego pasek energii znika nieraz za przeszkodami (a wystarczy dać w tym obiekcie np. depth -10). Nie mniej da się grać i nie jest tragicznie, więc przyznam (surowy jestem, ale nie muszę się przecież podlizywać nikomu :P ) 6+/10. (przy czym 10/10 dostała by Almora czy Magi :P). A w gwiazdkach no to przyznam 3/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater jakiś pokraczny jest trochę, baardzo szybko wchodzi po drabinie-dziwne. Na początku trochę się zdziwiłem jak zabiłem jednego "wojownika" a wybuchli wszyscy - to było niesamowite. Zdziwiłem się też lecącymi przez pół mapy strzałami wystrzeliwanymi przez pachwinę tych stworków. Według mnie mag to nie jakiś ninja, którego AI nie różni się od "wojownika" tylko taki który rzuca zaklęcia. Wiadomo pełno małych błędów, grafika nie zachwyca, muzyka chyba pasuje, okropne menu.

 

Mimo wszystko wiem że się starałeś i dużo czasu poświęciłeś na ten projekt - 3/5

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znalazłem jeden bug oprócz tych które wy znaleźliście :

Jak zginiesz w treningu nic sie nie dzieje... musisz wyłończyć grę ;/

 

ale mimo tego dam ci [ 4 Gwiazdki ] tylko dlatego że lubię gry tego typu.

 

@edit

 

HAHA Moje 4 gwiazdki sprawiły że główna ocena skoczyła z 2 na 3 gwiazdki xd : d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...