Skocz do zawartości

Zablokowane Instalacja DirectX


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas kopiowania plików wyskakuje

 

dupskomm6.png

 

A po chwili

 

kupskoes6.png

 

No i powiedzcie mi, wtfit. Windowsa mam oryginalnego, bo dostałem razem z laptopem. W tych plikach tekstowych są same cyferki, których nie sposób zrozumieć. I jak ktoś zacznie mi wywijać, żebym zmienił system na Linuxa, to proszę moderatora o skasowanie postu, bo takie uwagi mam w dużym poważaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To na pewno jest Windows XP? Bo to wygląda na jakąś spreparowaną nieźle wersję... ani w wersji Home, ani Pro, ani Media Center nie zdarzył mi się taki komunikat, a instalowałem nie jednego windowsa w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest Windows XP? Bo to wygląda na jakąś spreparowaną nieźle wersję... ani w wersji Home, ani Pro, ani Media Center nie zdarzył mi się taki komunikat, a instalowałem nie jednego windowsa w życiu.

 

Może to takie wrzucane na cd lub wycinane przez specjalne programy czyszczące śmieci. Ja bym nic w windowsie nie ruszał, bo nie wiadomo co z tym potem będzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zrobić tak :

ustaw w biosie uruchamianie systemu z płyty,

uruchom z płyty,

poczekaj aż się wszystko załaduje,

kliknij dalej,

przy umowie licencyjnej wciśnij f8

potem jak będzie wykrywać czy jest już Windows zainstalowany, wciśnij R- NAPRAW

zaczekaj na przekopiowanie plików

potem po restarcie uruchom system normalnie

spróbuj instalować tego DIRECTX-a

 

ps. robisz to na własną odpowiedzialność.

Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne szkody w systemie, aczkolwiek powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest Windows XP? Bo to wygląda na jakąś spreparowaną nieźle wersję... ani w wersji Home, ani Pro, ani Media Center nie zdarzył mi się taki komunikat, a instalowałem nie jednego windowsa w życiu.

 

To jest Windows XP, tylko ze wycisnalem z niego maximum wydajnosci :> Nie wiem, poprobuje jeszcze z innymi trickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To jest Windows XP, tylko ze wycisnalem z niego maximum wydajnosci :> Nie wiem, poprobuje jeszcze z innymi trickami.

A widzisz i coś usunąłeś :P Teraz własnych podpisów cyfrowych nie może rozpoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz i coś usunąłeś :P Teraz własnych podpisów cyfrowych nie może rozpoznać.

 

Ależ nic nie usunąłem :] Powyłączałem różne elementy graficzne mające wpływ na wydajność. Korzystam jeszcze z SpeedItUp Free, ale nic poza tym.

 

EDIT:

 

prontxe7.png

 

:o Dobra, wiem co robić w takich sytuacjach. Muszę zwrócić się o pomoc do mojego przyjaciela Formata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...