Skocz do zawartości

Puru


Saus

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Puru

 

Gatunek: hmm... nie wiem, cos w stylu pokemonow bez pokemonow (chodzi o wykonywanie misji, ale nie mamy typowego wyposazenia).

 

Opis: Byl sobie Puru (jakiez to pospolite). Mieszkal z mama i tata w swoim pieknym domu. Pewnego dnia jego tata wyjechal na wojne, a niedlugo potem mama zaszla w ciaze. Nie wiedzac czy mama jest w ciazy z tata czy z sąsiadem (wiecie jak to jest) Puru wyrusza na poszukiwania ojca. Zeby dostac sie na wojne sam musi zostac zolnierzem. Aby tego dokonac potrzebuje rekomendacji 2 wiez, a potem musi udac sie do krola. Zeby otrzymac rekomendacje 1 wiezy nalezy wykonac misje w 1 osadzie i tak dalej.

Wazne jest gdzie misja sie zaczyna, a nie gdzie sie rozgrywa (jesli misja zaczyna sie w 2 osadzie a jest powiazana z 1 ta misja bedzie liczona w wiezy nr 2). Po wykonaniu wszystkich misji w osadzie nalezy wejsc do wiezy i porozmawiac ze straznikiem.

 

Kiedy wejdziemy do gry w kazdej chwili mozemy wrocic do menu (Esc), zapisac gre a potem na nowo wejsc do gry (bedziemy w tym samym miejscu).

Po nastepnym uruchomieniu gry, gdy plik zapisu bedzie w folderze z gra naciskamy tylko na Graj i jestesmy w tym miejscu gdzie zapisalismy gre.

 

Aby zaatakowac potwora trzeba na niego wejsc (nie kojarzyc).

 

Kiedy mamy okienko z wyborem jakiegos dodatku/koloru bohatera wybor zatwierdzamy naciskajac SPACJE.

 

Czas pracy nad grą: 1 lipiec 2007 - 14 wrzesien 2007.

 

Gra:

W grze zaleznie od sytuacji pojawiaja nam sie rozne ikonki. Oto one (razem z opisem):

rozmsingik5.png

^ jesli widzimy ta ikonke mozemy porozmawiac z npc (naciskamy ENTER).

domekzk2.pngdwormh6.png

^ te 2 ikonki odpowiedzialne sa za wychodzenie i wchodzenie do domkow (naciskamy SPACJE).

blyskawhq0.png

^ ta ikonka widoczna jest, kiedy widza nas potwory.

serceno3.png

^ ikonka widoczna, kiedy Puru jest zakochany (po pewnej misji).

lalavj3.png

^ ta ikonka jest widoczna, kiedy Puru przebrany jest za kobiete (podczas jednej misji).

telactkp5.png

^ ikonka widoczna kiedy ktos do nas dzwoni (naciskamy wtedy klawisz DELETE aby odebrac).

 

Pogoda:

W grze wystepuja 3 rodzaje pogody, ktore mozemy zaobserwowac. To jaka jest pogoda nie wplywa na naszego bohatera. Reprezentuja ja 3 ikonki:

ladnpgf7.png

^ ikonka widoczna kiedy pogoda jest ladna.

zlaplp2.png

^ ikonka widoczna kiedy pada deszcz.

burzpj4.png

^ ikonka widoczna kiedy jest burza.

 

Bledy:

- potworki czasem sie blokuja.

- bledy depthowe (cos przenika itp).

- moga zdarzyc sie literowki (tez jestem czlowiekiem).

 

Download: Kliknij na mnie

Zoptymalizowana wersja: Tutaj ! Tu jestem!

Rozmiar pliku: 2,1 MB (2 109 602 bajtow)

 

 

Autorzy:

Programowanie: Saus

Fabuła: Saus

Grafika: www.molotov.nu / Saus

Muzyka: SEGA

 

W grze jest ponad 10 utworów, gra sobie je losuje wiec trzeba troche pograc zeby dokladnie ocenic muzyke xD

 

Reszta autorow znajduje sie w menu (przycisk Autorzy).

 

Screeny:

Tu i tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra tylko muzyka nie przypadła mi do gustu. Dam ocenę jak skończę grać :D

EDIT:

Właśnie zeswatałem Amorę i Kleofasa :D

 

Ok, mogę już ocenić.

 

Grywalność: 3.75/5

Fabuła: 4/5

Grafika: 3/5

Muzyka: 3/5

Wykonanie 3/5

więc...

a co mi tam, daje 4 gwiazdki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia "

Nie zrobie juz nic, nie da sie i tyle, pograja tylko ci z lepszymi kompami :P

PS. Sprobujcie ustawic priorytet na czasu rzeczywistego, mi to lekko przyspieszylo :P

Wlasnie gadalem z kolega co ma 1 gb ram i 2,66 Ghz, ja mam 2x 2,4 wiec optymalne wymagania to 2+ xD

Właśnie zeswatałem Amorę i Kleofasa

A zauwazyles cos fajnego w domku Kleofasa po tej misji :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie ściągnąłem i, kiedy uruchomiłem grę nie podobała mi się muzyka , nie oddawała klimatu, podobały mi się creditsy których nawet sam, ja nie potrafię zrobic, kiedy odpaliłem grę, sądziłem że grafika postaci będzie inna, ale i tak zawieśc się nie można, ale według mnie trochę głupio, jeżeli inna postac jest prawie identyczna jak druga, muzyka jak już się gra oddaje ten klimat,

NAJLEPSZY TEKST GRY : dobrze nie pamiętam ale o ile się nie mylę było tak - Ale ładny poranek, Gnysek kury karmi (czy jakoś tak)

 

Więc tak :

 

Grafika : (-1 za identyczne postacie)

Muzyka : (-1 za początkową muzykę)

Grywalnośc : 3 szybko się nudzi więc tak :

 

Grafika : 4

Muzyka : 4

Grywalnośc : 3

+ za tekst o gnysku :P =

 

4.Gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoptymalizowane Puru!

Teraz to juz wszyscy sobie pograją :P

Wszystko podzielilem ladnie na tilesety i gra nie traci fpsow na zewnatrz, jest troszke brzydsza, ale dziala plynnie.

 

Tu

 

Przy okazji chcialbym wymienic pare ciekawostek xD

1. Po zrobieniu misji Kleofasa i znalezieniu dla niego zony w jego domu po prawej stronie stolu pojawi sie krzeslo a na stole dodatkowy zestaw naczyn.

2. Po oddaniu dziadkowi dżemu bedzie go widac na stole w domu dziadka (tam gdzie chodzi babcia), taki czerwony kubełek.

3. Male nawiazanie do Almory :P Jak kazdy ktory gral wie, w grze wystepuje postac Amora, ktora ma imie podobne do 'Almora' i tez ma bardzo duze wymagania, tyle ze w stosunku do mezczyzn.

4. W grze wystepuje Bob Bestwood (kazdy chyba wie o co chodzi xD).

 

#Edit

Przypomnialem sobie jeszcze:

5. Avizz mowi ze po wykonaniu jego misji bedziemy tacy trendy jak nasz wspanialy a**in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoptymalizowane Puru!

Teraz to juz wszyscy sobie pograją :P

Wszystko podzielilem ladnie na tilesety i gra nie traci fpsow na zewnatrz, jest troszke brzydsza, ale dziala plynnie.

 

Tu

 

Przy okazji chcialbym wymienic pare ciekawostek xD

1. Po zrobieniu misji Kleofasa i znalezieniu dla niego zony w jego domu po prawej stronie stolu pojawi sie krzeslo a na stole dodatkowy zestaw naczyn.

2. Po oddaniu dziadkowi dżemu bedzie go widac na stole w domu dziadka (tam gdzie chodzi babcia), taki czerwony kubełek.

3. Male nawiazanie do Almory :P Jak kazdy ktory gral wie, w grze wystepuje postac Amora, ktora ma imie podobne do 'Almora' i tez ma bardzo duze wymagania, tyle ze w stosunku do mezczyzn.

4. W grze wystepuje Bob Bestwood (kazdy chyba wie o co chodzi xD).

 

Co do wygladu to gra stracila naprawde duzo <_< A Fps'y u mnie trzymaja sie na poziomie 30FPS <_< Chyba, ze tak room zaprojektowales XD

 

Wedlug mnie nie powinienes zmieniac tej grafiki tylko mapke podzielic na room'y jak w Almora Online (Bless Ya Borek :] ) Takze pomysl nad tym podzieleniem roomow :D Bedzie i ladniej i szybciej :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...