Skocz do zawartości

Zablokowane Ban za...


Shockah

Rekomendowane odpowiedzi

Często na różnych forach istnieje taka gra (zabawa) jak ban za... czy jak to się nazywa :D . Chodzi o to że na niby się kogoś banuje. Np.:

 

Shocker51374: Ale fajne to forum.

Shocker513742: Ban za to, że forum jest fajne.

 

Rozumiecie?

 

Tak jak w poprzednim temacie piszę, że nie wiem czy taki temat istnieje, więc sorry jeśli tak. Nie mam na tyle czasu, żeby przeglądać całe forum.

 

OK. Zaczynam.

Ban dla mojej siostry za to, że lubi grać w Dooma (dokładnie Doom 95 Shareware przy wyłączonych potworach) :D

 

PS: Jak ktoś chce Dooma 95 Shareware, to niech pisze na moje GG: 10266496. Niestety ma tylko pierwszy epizod :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban dla Shockera51374 za napisanie posta w języku polskim, za to że go napisał, za to że ma avatar, za to że jest z Krakowa, za to że dołączył do GMCLAN'u 2-go sierpnia tego roku, za to że ma 0% ostrzeżeń, za to że jest użytkownikiem, za to że jest chickenem, za to że ma nick z numerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban za marmota, który powiedział jabolowi, który myślał że dziadekleofas jest szatanistą, jednak marmot przejrzył go i chciał powiedzieć marmot jabolowi, że dziadekkleofas nie jest szatanistą, choć jabol ciągle mysli że dziadekkleofas to szatanista i gra w ut2k4 , niestety marmot niezdążył powiedzieć tego i za to czeka go teraz ban :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...