Skocz do zawartości

Planeta Zorg


Aquares

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Planeta Zorg

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Dawno temu,dwie planety prowadziły wojnę.Były to Zorg i Kazoo.6 Żołnierzy postanowiło dostać się na Planetę Zorg i Pokonać Generała Z.Lecz niestety,Kapitana zamknięto w więzieniu Na Zorg,a 5 żołnierzy porozsyłano po Różnych planetach.W grze wcielamy się w tego oto kapitana,który ucieka z więzienia i wędruje po planetach by uratować żołnierzy.W wersji demo są tylko Grywalne Intro i Pierwsza Runda.Brak również muzyki.

 

Download: Planeta Zorg Demo

Rozmiar pliku: 1,90 MB

Sterowanie: Strzałka w Lewo - W lewo,Strzałka w Prawo - W Prawo,Spacja - Skok,Strzałka w dół - Schylenie się.A - Atak w lewo,S - Atak w prawo.

 

Autorzy:

Programowanie: Aquares

Fabuła: Aquares

Grafika: Z GM i Star Wars (Oprócz Monet,kluczy)

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to:

- zadnych animacji.

- pierwsi przeciwnicy (czy co to jest) nie ruszaja sie (a nawet jesli sa ze mna to czemu nie wybija tych zielonych tylko czekaja az laskawie ja tam wejde i go zabije?).

- zadnych dzwiekow.

- ktoregos tam levelu nie da sie przejsc bo klocek jest za wysoko.

- klocki z grafiki GMa.

- postac jest bogiem (chodzi po powietrzu i trzyma sie glowa o sufit).

 

+ ten co strzela (zielony) ma animacje przeladowywania broni (az sie zdziwilem).

+ ze tez chcialo Ci sie wymyslac taka historie.

 

rating3kh3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika: Niektóre grafiki to perfidne ripy z kalafior.tk, gra brzydka, bohater powinien ruszać nogami, widać detektor odpowiadający za strzały. Alarmów nie chciało się użyć? :P 1/5

dźwięk: Nie ma, 0/5

grywalność: Silnik - żal.pl, grywalność - nudne, ale można trochę popykać, 2/5.

 

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak hm... włączam grę i jestem w jakimś poziomie (nie ma menu, ani help'a) chodzę sobie (szoruję o ziemię:)), skaczę, zbieram wirujące kwadraciki(ale po co? - nie ma licznika punktów ani życia), przechodzę przez wrogów (na 1-szym poziomie(dalej to inaczej)), nic mi się nie dzieje, rozkładam się na stertę metalu, (przy wciśnięciu strzałki w dół) później składam, coraz trudniejsi wrogowie, wsiadam do jakiegoś statku, lecę, zbieram jakieś... węgielki? Nagle wracam na początek poziomu (więc to mnie niszczy - to chyba asteroidy). Tego czegoś już nie zbieram(omijam). Wysiadam ze statku. Spotykam żołnieża (myślałem, że to wróg). Rozmawiam z nim. On zniknął. Stoję w miejscu i pojawia się... animacja chodzenia. Ruszyłem się - znikła. Przechodzę poziom. Podchodzę do maszyny przenoszę się na jakąś planetę i... spadł poziom trudności. Raz, Dwa przechodzę kolejne poziomy, pojawiają się kluczę. W jednym poziomie zebrałem klucz spadłem na dół, przeniosłem się do innego poziomu(a tego nie skończyłem), przechodzę kilka poziomów i... wracam się do tamtego(trafiam w inne miejsce, bo zebranie klucza uniemożliwiłoby przejście z inne go miejsca). Znalazłem żołnieża(myślałem, że to wróg). Idę do maszyny. Przenosi mnie do poprzedniej idę do następnego poziomu i ERROR...

 

- ktoregos tam levelu nie da sie przejsc bo klocek jest za wysoko.

Ja jakoś przeszedłem. Wystarczy zaczepić broń o klocek.

 

Wyczerpujące pisanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grywalnością cienko. Z grafiką też. Sterowanie uciążliwe. Wykonanie bardzo słabe. Ale zlituje się nad tobą i dostaniesz aż 1 gwiazdkę ! :)

Popraw grafikę i w ogóle całą grę. Music and Sounds też byś mógł dodać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...