Skocz do zawartości

The Island RPG


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yoda rozdaje prezenty :)

 

Nie wiem czemu to mi się kojarzy ze starym tematem Almory.

Borek coś podobnego pisał.

Chyba jakoś tak: "Nowe screeny z okazji świąt", czy jakoś tak i dał obrazek z itemami... xD

Stare... dobre... czaaaasy... x]

 

EDIT:

 

Eeeee... xD

Cała gra po angielsku, ale napisałeś "cena", a nie price... xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak demo nie jest przetłumaczone, skoro reszta po angielsku...

No część (jak przyciski) była już od poczatku po angielsku :U

 

@up: bo ja wiem - zależy czy chcesz sie rozkoszować grą xD czy przejść na szybko - osobiście nie prowadziłem jeszcze pomiarów ( nie wszystkie questy jeszcze są) poza tym żadnym testerom się oczywiście nie chce przejść gry normalnie, tylko wszyscy na kodach jadą -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widzę, że dużo komentarzy a ja tu chyba jeszcze się nie wypowiadałem. A więc tak gra wygląda obiecującą po ostatnich screnach wiem już, że gra będzie bardzo dobra i spędzę nad nią tyle czasu aż ją przejdę może jak mi się bardzo spodoba to kilka razy przejdę, ale w końcu się znudzi, dlatego jeżeli gra okaże się bardzo dobrą to wtedy będę za 2 częścią. Hehe

No, ale dobra ściągnąłem ostatnią wersję pograłem i gierka spoko tylko szkoda, że chcesz zrobić pełną wersje po angielsku. Ale da się to wytrzymać mam zastrzeżenia tylko, co do grafiki i napisów EXP itp. Nie chodzi o grafikę postacie tylko o menu itp. Aha i znalazłem bug mam nadzieję, że naprawisz otóż jak grałem i podszedłem do NPC: Prisoner to wtedy jak bym się do niego przyczepił i nie mogę się ruszać. A tak ogólnie to gierka spoko na razie według mnie 4 gwiazdki, ale czekam na pełną wersje wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć. Pozdro i czekam na pełną wersje. Ale się rozpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to wchodzenie do Menu i zapisywanie jest żenujące...

Omg ale macie problemy -.-

 

Poza tym co za problem - zapisujesz grę, a jak cie zabije to automatycznie idziesz do menu i se wczytujesz nie? :>

Ale skoro tak wam to nie pasi to zrobie quicksave'a i loada... wygodnisie...

 

szkoda, że chcesz zrobić pełną wersje po angielsku. Ale da się to wytrzymać

Buuuu ;'( czy to moja wina że nie umiesz angielskiego??

 

mam zastrzeżenia tylko, co do grafiki i napisów EXP itp. Nie chodzi o grafikę postacie tylko o menu itp.

Wiem - menu będzie inne - HUD też trochę podrasuję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No część (jak przyciski) była już od poczatku po angielsku :U

 

@up: bo ja wiem - zależy czy chcesz sie rozkoszować grą xD czy przejść na szybko - osobiście nie prowadziłem jeszcze pomiarów ( nie wszystkie questy jeszcze są) poza tym żadnym testerom się oczywiście nie chce przejść gry normalnie, tylko wszyscy na kodach jadą -.-

pewnie nie uwierzysz ale na kodzie jechalem tylko dla trailera :P zeby nie czekac kilku godzin na np. jaskinie (zebym mogl tam wejsc bez wiekszych obaw o zycie :]) a testowalem i z i bez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może kiedyś będzie z tego druga Almora..

Raczej nie - bo to nie będzie mmo ;) A pełna wersja jest na dniach :P Jeszcze nie wiem czy będzie na Gwiazdke, czy na zakończenie roku 2007 :P Wszystko zależy od tego czy się wyrobię z testami... Poza tym nie sugerujcie się demem - aktualna wersja wieeele się różni ;P

 

A na zachętę parę screenów z ostatnich testów:

u1kj2.png

u2te0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...