Skocz do zawartości

The Gate Online


mac3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Właśnie pracuję nad grą 2d The Gate Online. Gra bliżej będzie podobna do tibii. Będziemy mogli wcielić się w Wojownika,łotrzyka oraz czarodzieja. Nie daje pewności że, projekt wypali ale mam taką nadzieje. Serdecznie zapraszam do zaludniania strony projektu oraz o pomoc doświadczonych ludzi nad projektem. Pozdrawiam.

 

Oficjalna Strona - http://thegateonline.bnx.pl

Wiecej Informacji - http://www.mmorpg.org.pl/forum/topics49/th...nline-vt231.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programista - Maciej M. "Mac3k"

MapMaker - Jakub K."Lotrzyk ranqe king"

QuestMaker - Jakub K."Lotrzyk ranqe king"

Grafika - Maciej K. "Devil"

Muzyka -

 

Po screenshotach widać że grafa wzięta z RMXP. A jeśli gra była robiona w narzędziu podobnym do MMORPG Creator (Czy jakoś tak) to nie ma co tu mówić o programiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg ;f

1.Mapping beznadziejny.

2.Amatorski projekt.

3.Elysium,Eclipse(Rzygam nim ;f jak zreszto każdy)

4.Strona beznadziejna ;f

5.Grafika podstawowa.

6.Zlamili nazwe projektu.Prawdziwy Gate Online to www.gateonline.yoyo.pl , A to tylko marna gierka ;f

7.Żal patrzeć

Hmm,Stary chyba pomyliłeś działy,to jest strona o Game Makerze,a nie widać że gra jest robiona własnie na nim ;f.Myślę że temat do usunięcia.Pozdrawiam Fall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest w eclipse Evolution hyba wiem co sam się w tym bawie. A tak propo gry to nawet.

A propo posta wyżej to te forum tez jest dla tych co programuja chyba sa działy C++ itp.

A to w Visual Basic na silniku ale Visual Basic a po 2 może sam skrypty dopisywać a może też sam silnik napisal ale wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele Ci nie powiem na podstawie samej witryny. ;] Niemniej jestem w małym stopniu ciekaw, jak to się rozwinie.

 

prfprfma9.png

Takiego rotfla walnąłem że lepiej się nie uśmiałem przy Angry GMClan Memver xDDD

W tej grze będziemy bić i walić Cocki. xD Denne... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele Ci nie powiem na podstawie samej witryny. ;] Niemniej jestem w małym stopniu ciekaw, jak to się rozwinie.

W tej grze będziemy bić i walić Cocki. xD Denne... ;/

spoko spoko... gosc poprostu musi to zmienic na Chicken. Nie ma tak dobrze zeby sobie walic cocka godzinami przed kompem i zbijac mase expa :-)

 

Pierwsza zmiana powinna dotyczyc grafiki. Gorszej grafiki sie juz do gierki zripowac nie da niz ta z RPGmakera :P

Zajrze tu jak bedzie troche wiecej wiesci co do tej gry jak narazie jest tego niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...