Skocz do zawartości

Programy graficzne


Radziu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich programów używacie do tworzenia spritów ?

 

MSPaint

Haha ! Nie chce być nie miły ale autor tej wypowiedzi zahibernował się chyba 5 lat temu, i wybudził dzisiaj. Otóż Ms paint wyszedł z mody , ale to nie było dziś ani wczoraj , lecz kilka dobrych lat temu. :D Więc jak najszybciej zeedytuj tego posta, zanim reszta gmclanowiczów to zobaczy, i zmiesza cię z błotem. Oczywiście najmodniejsze w tym sezonie są programy : Paintshop i Photoshop. Oprócz tego że są modne , mają jeszcze jeden plus : Posiadają wiele ciekawych funkcji( choć nie tak wiele jak to forum które jest hiperanistyczne, naprawde wielkie dzięki Admin za to że jestes !! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ! Nie chce być nie miły ale autor tej wypowiedzi zahibernował się chyba 5 lat temu, i wybudził dzisiaj. Otóż Ms paint wyszedł z mody , ale to nie było dziś ani wczoraj , lecz kilka dobrych lat temu. :D Więc jak najszybciej zeedytuj tego posta, zanim reszta gmclanowiczów to zobaczy, i zmiesza cię z błotem. Oczywiście najmodniejsze w tym sezonie są programy : Paintshop i Photoshop. Oprócz tego że są modne , mają jeszcze jeden plus : Posiadają wiele ciekawych funkcji( choć nie tak wiele jak to forum które jest hiperanistyczne, naprawde wielkie dzięki Admin za to że jestes !! )

Ode mnie to się odczep, cieciu.

G***o mnie obchodzą trendy i moda. Używam tych programów dlatego bo są dobre a nie modne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ! Nie chce być nie miły ale autor tej wypowiedzi zahibernował się chyba 5 lat temu, i wybudził dzisiaj. Otóż Ms paint wyszedł z mody , ale to nie było dziś ani wczoraj , lecz kilka dobrych lat temu. Więc jak najszybciej zeedytuj tego posta, zanim reszta gmclanowiczów to zobaczy, i zmiesza cię z błotem. Oczywiście najmodniejsze w tym sezonie są programy : Paintshop i Photoshop. Oprócz tego że są modne , mają jeszcze jeden plus : Posiadają wiele ciekawych funkcji( choć nie tak wiele jak to forum które jest hiperanistyczne, naprawde wielkie dzięki Admin za to że jestes !! )
To że osoby które nie znają się na pixelarcie go nie uzywają, nie oznacza że jest zły. Program ten ma takie smae możliwości co inne, tylko mniej "ułatwień".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja backgroundów rzadko używam.

 

Sprity robie w GM'e lub Paincie.

 

PAINT ROX

 

@Prze_As: Ty tak na serio?

 

Prze_As:

Siemano ! Nie krępuj się z zadawaniem takich pytań, ja Gmem zajmuje sie od 4 i pół roku

 

Profil Prze_As:

Dołączył: 30-July 07

 

@Prze_As: Miałeś tu wcześniej profil?

 

@Ranmus: Daj mu bana. (joke) jeszcze troche mu brakuje

 

@london: Za bycie trendy( Powiedz mi który raz offtopuje? w dodatku obrażając innych użytkówników)

 

Niech ktoś odpowie mi na mój topic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ! Nie chce być nie miły ale autor tej wypowiedzi zahibernował się chyba 5 lat temu, i wybudził dzisiaj. Otóż Ms paint wyszedł z mody , ale to nie było dziś ani wczoraj , lecz kilka dobrych lat temu. :D Więc jak najszybciej zeedytuj tego posta, zanim reszta gmclanowiczów to zobaczy, i zmiesza cię z błotem. Oczywiście najmodniejsze w tym sezonie są programy : Paintshop i Photoshop. Oprócz tego że są modne , mają jeszcze jeden plus : Posiadają wiele ciekawych funkcji( choć nie tak wiele jak to forum które jest hiperanistyczne, naprawde wielkie dzięki Admin za to że jestes !! )

 

I tu my Ciebie możemy wyśmiac.... MSPaint wcale nie wyszedł z mody, a osoby znające się na pixelarcie mogą robic w nim o wiele lepsze obrazki niż większosc w photoshopie.... I zanim napiszesz, że pixelart jest już niemodny popytaj innych.... Bo wiele osób właśnie pixelartem robi sprity....

 

@Topic

MSPaint i Photoshop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie paint, ale ostatnio wyposażyłem się również w gimp'a. Jednak jakoś nie przypadł mi do gustu :P (widać nie jestem zbyt cool :( ).

 

@Ranmus: Daj mu bana. (joke) jeszcze troche mu brakuje

Pozwolisz, że się zapytam: za co? :]

 

I tu my Ciebie możemy wyśmiac....

Hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus: Daj mu bana. (joke) jeszcze troche mu brakuje

 

Bana za trendi ? =(

 

A co do tego ze ms paint jak nasz kolega sie wypowiedzial ze jest zly to sie niezgodze .. jak ktos umie naprawde rysowac i sie zna na rysowaniu grafice itp to z kazdej "rzeczy" zrobi "dzielo" ..

 

Ja osobiscie tez preferuje ms paint xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ! Nie chce być nie miły ale autor tej wypowiedzi zahibernował się chyba 5 lat temu, i wybudził dzisiaj. Otóż Ms paint wyszedł z mody , ale to nie było dziś ani wczoraj , lecz kilka dobrych lat temu. :D Więc jak najszybciej zeedytuj tego posta, zanim reszta gmclanowiczów to zobaczy, i zmiesza cię z błotem. Oczywiście najmodniejsze w tym sezonie są programy : Paintshop i Photoshop. Oprócz tego że są modne , mają jeszcze jeden plus : Posiadają wiele ciekawych funkcji( choć nie tak wiele jak to forum które jest hiperanistyczne, naprawde wielkie dzięki Admin za to że jestes !! )

 

Kretynie, programu nie wybiera sie za to, że jest w modzie, bo po

1: moda na programy nie istenieje

2: wybiera się za to co program potrafi!

 

Sam nie raz kożystam z painta jak chce se zrobić jakąś pixelową grafię ciole. Skąd ty się urwałeś, boże jak ja nie znosze takich idiotów -.- "MS paint wyszedł z mody, zmien se post bo cie wyśmieją" Boże... dlaczego dopuszczasz takich kretynów na ten swiat...

 

ONTOPIC

MS Paint i GraphicsGale FreeEdition ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo !

Pablo, przyjacielu, wiem co jest przyczyną twego gniewu i buntu. Otóż nazwałem Paint niemodnym, a ty go używasz i odrazu się temu sprzeciwiłeś, gdyż nie chciałeś zostac uznany za niemodnego. No niestety , mój przyjacielu, to co ci powiem może zaboleć, ale musze ci to powiedzieć, bo to dla twojego dobra :

" Pablo, MS Paint jest niemodny, nie jest trendy, a wszyscy co go używają są staromodni. Porzuć jak najszybciej swój ukochany program, porzuć sentyment, i zabierz się za wyjechany w kosmos paint shop PRO"

 

Oj pablo, sorka jesli cię uraziłem, ale ja to robie wszystko dla twojego dobra, przyjacielu. Mam nadzieje że te słowa zmienią twój sposób patrzenia na świat, i wyznaczą ci nową drogę życia, drogę mody i treendy. Choć musisz wiedzieć jedno : Ta droga nie jest usłana różami, oj nie jest. Nie jednokrotnie może zdarzyć się tak że spotkasz osobe która jest bardziej treendy od ciebie, wtedy poczujesz ból. Ale należy się podnieść i stanąc do walki. Tak więc mam nadzieje że ci pomogłem, i życze powodzenia na nowej drodze życia.

 

 

Aha i jeszcze kilka słów pocieszenia : Każdy z nas to kiedyś przechodził, nie ma człowieka który urodził się trendy, każdy człowiek kiedyś był staromodny . Tzn Każdy oprócz Admina tej strony, on musiał być Trendy od urodzenia, dzięki temu stworzył te jakże niesamowite forum ,za co chce mu z całego serca podziękować tymi słowami : " Congratulation Admin, you are rulezz "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAINT ROX!!! :D

@prze_as: karty takze juz nie sa w modzie... <_< a tak serio wez sie dziecko juz nie odzywaj lepiej bo to ciebie wszyscy wysmiewaja. poza tym po co wchodzisz na to forum skoro ono (idac twoim tokiem myslenia) takze nie jest trendy? nie ma gradientowego tla (o ile wiesz co to znaczy :P ), nie ma super efektow specialnych a takze jest baaaaaaaardzo stare (popatrz kiedy dolaczyl Ranmus, o ile wiesz wogole, kto to jest :] ). naprawde zal mi cie dziecko... <_<

a jakby ktos nie przeczytal dokladnie - MS PAINT!!! jak ktos sie nim potrafi obslugiwac to swietne rzeczy wychodza :)

aha administratorzy i moderatorzy (a takze redaktorze :D ) wedlug mnie to forum jest swietne bo kolory sie nie gryza i jest w pelni funkcjonalne (nie jestem lizusem, stronie po prostu od nieporozumien bo przed chwila napisalem do prze_asa przeslanie po ktorym mozna wnioskowac o moim niezadowoleniu, ale tak nie jest!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo !

Pablo, przyjacielu, wiem co jest przyczyną twego gniewu i buntu. Otóż nazwałem Paint niemodnym, a ty go używasz i odrazu się temu sprzeciwiłeś, gdyż nie chciałeś zostac uznany za niemodnego. No niestety , mój przyjacielu, to co ci powiem może zaboleć, ale musze ci to powiedzieć, bo to dla twojego dobra :

" Pablo, MS Paint jest niemodny, nie jest trendy, a wszyscy co go używają są staromodni. Porzuć jak najszybciej swój ukochany program, porzuć sentyment, i zabierz się za wyjechany w kosmos paint shop PRO"

sorrki za to że zrobię oftopa na tym wspaniałym i cudownym forum które mamy dzięki wspaniałemu adminowi

 

ale niestety to co powiem nie będzie miało nic wspólnego z tym tematem za co bardzo przepraszam admina tego wspaniałego forum

 

otóż prze_as to co powiem może cię zaboleć ale no cóż może to ci otworzy oczy na prawdziwe trendy i modę otóż zacznę od twojej ksywki otóż jest strasznie nie modna i w ogóle nie cool prze_as dodam jedno s i już jest ass to w języku language znaczy dupa oj nie cool a pokemony już dawno są nie cool człowieku kiedy ty się urodziłeś nie wiesz że jest era na digimony pomyliłeś epoki już taki dragon ball jest bardziej cool od pokemonów i widać że nie słyszałeś najnowszych trendów w modzie otóż mspaint jest z powrotem na topie dlaczego bo jest hart korowy i trzeba być naprawdę cool gościem by coś w nim fajnego wyskrobać

więc wiesz zanim znów zaczniesz mówić co jest cool a co trendy to do wiec się czy to dalej jest na topie

 

wież wybacz ale ostatnio mówisz o takich nie cool rzeczach że ci musiałem to uświadomić nie zawsze na tym forum znajdziesz miłe komentarze czasem musisz dostać zły by można było ci otworzyć oczy oczywiście założę się że miłe komentarze dostaniesz zawsze od wspaniałego twórcy tego forum to forum jest the best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretynie, twoj super modny i "wyjechany w kosmos paint shop PRO" NIE NADAJE SIE DO PIXELARTU TAK JAK PAINT! To co k***a! Mam nad obrazkiem spędzić 8h w PSP i sie cieszyć, że zrobiłęm go programem który tylko według ciebie jest modny (bo programy nie mogą być mode, tylko dobre) zamiast zrobić go w 40min w Paintcie i móc kontynuować swoją prace jeszcze tego samego dnia :/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...