Skocz do zawartości

Szukam grafika


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

(prawie) Zawsze jesli ktoś prosi o grafike w widoku izometrycznym, to nikt nie chce pomóc, marne szanse ze kogoś znajdziesz. Mozesz spróbowac poszukac na stronach z grafikami, ale też mało prawdopodobne że kogos znajdziesz. Jesli całkowicie nie potrafisz rysowac postaci/stworów w widoku izometrycznym (tak jak ja), to spróbuj wzorować (nie kopiowac, tylko wzorowac, starać sie zrobić coś podobnego, tak aby ci pasowało, a w koncu dojdziesz do wprawy) się na jakiejś grze, tak jak ja wzorowałem sie rysując ldziki do AOS (wzorowałem sie na ludkach z settlers 2, jakby ktos pytał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj World Creatora. Rysujesz w Paincie np: maskę, która ma po przekonwertowaniu w programie przypominać dinozaura, w nim nakładasz tekstury i wollach! ;) Tak dużo łatwiej przychodzi tworzenie obiektów izometrycznych. Później sobie tylko dopieścisz grafikę w normalnym edytorze graficznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robiłem smoka, potem snake go poprawial. Do rysowania grafiki sposobem pixel po pixelu używam eytora grafiki w gm, do robienia ścian w widoku izometrycznym używam world creatora, a jesli chce jakiś efekt przyciemnienia, to użwyam gimpa (baaaaaaardzo żadko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...