Skocz do zawartości

miniRPG2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O właśnie zmień z middle button na middle button pressed bo jak sie przytrzyma za długo to sie kilka razy wyświetla i spami okno chatu :o

 

dzieki za info Yoda niewiedzialem ze tak jest, musialem przez przypdaek wybrac zly event :huh:

Ale nie mi chodzi gdzie kliknąć aby pojawiło się okno sklepu

 

na npca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, dodaj dodatkową pustą linię w oknie chatu, gdy patrzysz na jakiś przedmiot (ciężko jest znaleźć gdzie się zaczyna opis przedmiotu, gdy się kilka ogląda, chodzi o te różne typy ataków).

 

Nie wiem czy się aż tak bardzo opłacają te fioletowe buteleczki, kupiłem ich chyba 14 i gdy wróciłem z "łowów" (byłem na orkach w 2 poziomie podziemi) i sprzedałem przedmioty, to się okazało, że mam stratę 300 kasy (zostały mi 2 buteleczki, czyli strata 180 kasy).

 

Mógłbyś zrobić, że na jedno pole w ekwipunku wchodzą 3-5 miksturek. Wiem, że narazie nie ma szans na to (wiedząc w jaki sposób zrobiony jest ekwipunek), ale jak będziesz robił pełną wersję, to wtedy mogłoby tak być.

 

Żeby w grę można było grać samą myszką, brakuje ci tylko sterowania. Znalazłem gdzieś w Downloadzie przykład chodzenia po kratkach (po kliknięciu na kratkę, bohater przesuwa się tam, jak w Tibii), wrzuciłem na mojego Uploadera, bo nie chce mi się szukać tego w Downloadzie :) - Poruszanie do kratki 1.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie nie ulegnie zmianie, conajwyzej bedzie je mozna konfigurowac w pelnej wersji, jak dla mnie sterowanie myszka na kratkach jest max niewygodne. Do tego konieczny bylby 4 przycisk na myszce, a taka myszke raczej nie kazdy posiada.

 

Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej o planowanych zmianach jak dotad to zobacz na strone 5 w tym temacie i zejdz na sam dol, tam jest moj post na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w tym pasie na miksturki będą tak jakby 3 pola i na każde wchodzi w zależności od poziomu jakaś tam ilość miksturek? Czy będzie "stackowanie" na kilku polach?

 

Jeśli chodzi o sterowanie to zrób jak uważasz :)

 

A ta wolna linijka by się przydała, ja sobie oglądam nowe przedmioty i nie mogę się połapać gdzie pisało o tamtej broni, a gdzie o tej.

 

Dlatego wypisujcie tu swoje pomysly co by mozna jeszcze dodac, im wiecej tym lepiej.

No to wypisuję, a ty mnie odsyłasz do ostatniego posta na 5 stronie, żebym przeczytał o planowanych zmianach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam ze nie ma nowej wersji i, ze ostatnio nie bylo zadnych nowych informacji co do projektu.

 

Niestety ciagle nie mam czasu zeby sie za gre porzadnie zabrac, na uczelni nie daja mi spokoju(sux) i nie widze raczej zeby to sie zmienilo, widocznie wykladowcy chca nas niezle wymeczyc przed swietami.

 

Projekt oczywiscie jest i bedzie rozwijany, nie zamierzam go porzucac i zostanie wykonczony na 100%(no ale ile to zajmie to juz 100% pewnosci nie mam ;p).

 

Jesli chodzi o newsy:

- jest osoba ktora przygotowuje grafiki 32x32 piksele wiec jesli zostana wszystkie wykonczone ktores z kolei demko pojawi sie w ladnych wiekszych grafikach :-)

- za jakis wiekszy update pewnie bede mial szanse sie wziasc przez swieta, zobaczymy jak to bedzie, w kazdym razie to co mnie teraz interesuje najbardziej to pierwsze dzialajace czary i nowa mapka z nowym systemem przechodzenia miedzy roomami.

 

To narazie na tyle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32x_new_gfx.png

 

Prosze bardzo, pierwszy screen z wersji 32x32 piksele ;) Grafikami otoczenia zajmuje sie ja i nie sa jeszcze do konca gotowe, musze je poprawic ale to tylko kosmetyka. Potworkami zajmuje sie grafik i wygladaja wysmienicie, sa tez pierwsze itemki, ktorych na tych screenach jeszcze nie ma, wiecej screenow puszcze za jakis czas :) do tego czasu... enjoy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.png

 

Nowy screen z kilkoma dopracowanymi grafikami otoczenia, wiecej potworkow i pare itemkow :-)

 

prace nad nowa wersja zaczynaja sie rozpedzac, nastepne demko wyjdzie na 90% do nowego roku.

 

Nie bedzie zadnych nowych funkcji jak magia czy strzelanie, bedzie to poprostu przeniesienie calego silnika do wymiaru nowych grafik. Wiecej informacji za jakis czas(no i pewnie nowe screeny ;)).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no teraz grafika się bardzo dobrze poprawiła :D Najbardziej podoba mi się ekwipunek :) I poprawione potworki wraz z nowymi. Mógłbyś też zrobić różnorodność środowiska (Inny wygląd trawy, drzew, roślin) ale to już Twój wybór.

Życzę powodzenia w dalszej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :D

co do itemkow to grafik zajmuje sie teraz ograniczeniem w nich kolorkow, poniewaz jak dla mnie itemki wygladaja jakby byly z calkiem innej gry. Chce zeby wszystko ze soba wspolgralo i dobrze wygladalo jedno obok drugiego, w kazdym razie widac na co go stac i itemki nawet z ograniczona paletka beda wygladac ######scie ;) Szykujcie sie na update, bedzie co zabijac I ogladac! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.png

 

Nowy screen przedstawiajacy nowe grafiki jaskin.

D tego potworki, czarodzieje, rycerze, zwykly pleb oraz nasz nowy bohater(gorny lewy rog screena) :)

Oraz poprawione itemki i nowosc: namiot ;)

 

Niedlugo wiecej screenow otoczenia(las) oraz screen nowego interface'u.

 

Demko w drodze :)

 

musze przyznac ze elegancko to wyglada. Mam nadzieje ze i tym razem wyjdzie wersja dla leniów xD.

 

Tak bedzie wersja dla leni ;)

 

 

Grafika interfacu skonczona!!!

interface

/grafika jest zbyt duza zbym wstawial tu obrazek./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...