Skocz do zawartości

Zablokowane Przygodowka


Rekomendowane odpowiedzi

@Up: Czemu ma się schować i nie odzywać? Ja też wielu osób nie lubię, ale nie mówię im tego. Gryzli ostatnio napisał takie coś: "O fajnie już wszyscy mnie lubią :) ". A co my jacyś masterzy, że innych mamy gnębić?

 

@Topic: Jak to przygodówkę? Coś ala GTA :) ? Nie da się przykładu przyodówki zrobić :P . Jak to ma być w 3D to ja ci nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez się juz schowaj i nie wychodź z szafy.

yoyogames,poszukaj jest opcja 'search'.

Jak mawiał Bob Marley na swoim pierwszym nagranym Singlu - Judge Not. Chodzi mniej wiecej o to zeby nie wrzucac na innych jesli sami nie chcielbysmy zeby na nas wrzucali.. a co do przykladu - hmmmmmmmm - nie rozumiem. Chcesz gmd. przygodowki? ;-0

no i oczywiscie Shizzle Ma Nizzle. Propaganja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie prosze a ten z przykladow na gmclanie w przykladach JEST DO DU.. i ja chce taki ale inna zeby sie rzecz robilo prosze dam co CREDITS!

Jak uklekniesz na kolanach, przefarbójesz na pomarańcz ala wiśniewski i założysz różową koszulkę z napisem "iam not gay" i podeślesz mi, to sam osobiście napisze Ci taki przykład.

ale teraz powiedz mi - co Ci ten przykład da? Bo wg. mnie gówno - walniesz gdzies pelna wersje/demo gierki w którą zagra może 5 osób, dodstaniesz 2 gwiazdki i po cichu sikniesz ze szczęścia... a co potem? Potem będziesz chciał zrobić RPGA i znowu: "ma ktoś przykład, plose plose, dam do credits"... zastanawia mnie tylko - po co mi byc w credits w grze w ktora nawet mi samemu nie bedzie chcialo sie zagrac? ;-0

A tak na powaznie... po pierwsze, zbyt ogolnie to zbudowales pytanie, poza tym i tak nikt Ci za Ciebie gry nie zrobi.

Bless man. Propaganja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziadek:

ale innym trza pomagac :P

@gryzli:

chlopie jak patrze na tym forum to coraz wiecej piszesz tematow typu "dajcie mi przyklad" <_<

1. zdecyduj sie.

2. naucz sie sam gry robic. ja nie prosze o 50% gry tylko o jej mala czastke a reszte to sam kombinuje jak zrobic. <_<

EA Games nie prosilo Rockstara o przyklady :P <--- to byl zart :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: bo EA Games lub Rockstar, to są zaawansowani programiści (Pewno zdarzyło im się kupić jakiś Engine) :P

Ja mógłbym napisać... ale co z tego będę miał (Nie wspominając o CREDITSACH)?? bo jeśli zrobisz dziadostwo to po cholerę napisze jeśli gra będzie do D***... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok doniczka ma byc koloru brazowego i umieszcze cie w CREDITS!

 

To mnie rozwalilo xD

 

Ty chyba ani przez chwile nie wziales sobie tego na powaznie ? :P

 

A wracajac do tematu , nie wiem co ty chcesz od przykladow od tych na gmc , przecierz to jest to samo jakby ci ktos teraz zrobil . (chociaz watpie czy by ci ktos zrobil jezeli masz multum takich na gmc)

 

Robienie gier nie polega na przerabianiu przykladow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...