Skocz do zawartości

Darmowy hosting i domeny


Bagno

Rekomendowane odpowiedzi

A więc możecie zakładać u mnie domeny za free + hosting 1GB bez limitu transferu

 

Obsługiwane domeny:

net, org, us, ws, com, pl, eu, biz, info, edu.pl, waw.pl, us, wszystkie polskie domeny regionalne i wszystkie amerykańskie domeny lokalne.

 

Hosting:

1GB +MySQL, PHP, PhpMyAdmin brak limitu transferu

 

Parametry serwera:

Apache 2

Linux Ubuntu Dapper Drake i386

HDD SATA II 80GB

Łącze stałe, 1024KB/s

PHP 4.1 with Zend optimizer scripting engine

Lokalizacja - Polska, Zachodnio-Pomorskie, Szczcecinek

 

 

No i co mam jeszcze dodać?

 

Pisać PMy jak coś chcecie

 

 

Przykładowa domena: www.nolimittv.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne bo żeby domeny dodać musisz mieć dostęp do dsnów polskich a o ile mi wiadomo dostęp mają tylko firmy hostingowe nazwa.pl itd... ALE jeżeli masz jakąś możliwość w co wątpię to poproszę domene przekierowywującą na na adres www.gmxxl.ovh.org... a jaka to ma być domena? www.beltgenerator.pl do tego ta twoja "www.nolimittv.eu" nie działa i jak myślisz ze hosting będziesz robił to musisz mieć kompa cały czas włączonego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Pieter:

A może on po prostu sponsoruje te domeny? Ty wybierasz, on płaci. :) To o czym piszesz, to trzeba być zarejestrowanym w NASK'u i ma się tylko dostęp do polskich domen, to po pierwsze, a po drugie firma taka nie może sobie zaklepywać domen za darmoszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z innych dnsów typu nazwa.pl itd itp

 

Przy pomocy firmy Comdrev utwoprzyłem swoje, rejestrujecie je za darmo na moim dnsie, ja za to nie płacę wy też nie, ja ich nie rejestruje, to wy je na moim serwie rtejestrujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam kłopoty z domenami pl i net, nazwa.pl coś mi się wpiernicza, po 3 godzinach istnienia barany się wsadzają na moje domeny pl i net

 

 

Ej poczekajcie nie tak szybko, bo nienadążam!

 

Za 2 godziny ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie korzystam z innych dnsów typu nazwa.pl itd itp
Nie korzystasz bo sobie założyłeś serwer dns i tam oddelegowujesz domeny. Tak samo może zrobić każdy, bo to jest analogiczna sprawa jak w przypadku stawiania serwera http, ftp, mail, gier itd.

 

po 3 godzinach istnienia barany się wsadzają na moje domeny pl i net

No i się wydało. Ja w windowise, w pliku systemowym hosts mogę wpisać onet.pl i dać przekierowanie na localhosta, ale to nie oznacza zaraz, że jestem właścicielem tej domeny. Nikt z internetu nie ma technicznych możliwości nabrania się na taki myk. :P Czy Ty w ogóle masz jakieś pojęcie działa system domen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak 13 latek z własnym DSNem i darmowymi domenami-hostingiem... i do tego wcześniej mówiłeś że od 4 lat uczysz się programowania(w innym temacie) czyli od 9 roku życia (w tym wieku to się do 3 podstawówki chodzi i bawi power rengersami i innymi transformersami ale nie, ty wolałeś uczyć się języków programowania)... No widać cuda istnieją... Tony Hawk jeździł na desce jak miał 4 lata... :confused: :wheelchair: tyle mam do powiedzenia na ten temat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pieter - ja kreskówek nigdy nie lubiłem, ja nigdy się klockami nie bawiłem, i co więcej do przedszkola nie chodziłem (tylko do zerówki, pół roku [czytać wtedy umiałem płynnie] bo wyjechałem na 2 lata do niemiec) mój ojciec jest informatykiem. A co do hsotingu, niestety z min koniec - dlatego że musiałem poszerzyć ofertę dla 1 klienta. Domeny nadal są!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...