Skocz do zawartości

problem z kompem


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z kompem otóż wyłącza się po jakimś czasie,czasem po 5 minutach czasem po paru godzinach,

nie raz jest tak że wyłącza się tylko monitor a komp dalj idzie,tylko że monitora nie da się ponownie włączyć.

jakiś wiruś?a może z kompem coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ja bym stawiał na przegrzewanie się jakiegoś elementu, skoro znika obraz z monitora, to może karta graficzna.

nie rozumiem tylko, jak nie da się ponownie właczyć monitora - nie da sie nacisnać power, czy po włączeniu po prostu brak sygnału - bo jak sie nie włącza wcale, no to monitor do dupy i tyle :P

najlepiej kliknij prawym na mój komputer i wybierz zarządzaj, tam wybierz w logach system i zobacz czy są czerwone errory, może tam coś znajdziesz - ja tak miałem jak mi dysk padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem co to doskonale :) ale jemu tego nie powiem :) Trzeba było mi nie dowalać xD :)

 

1.Przeczyść sobie Slot PCIe /AGP oraz wyczyść ładnie całego kompa.

2.To jest wina pamięci lub braku chłodzenia na karcie graficznej :)

3.Jeśli to nie pomoże to znaczy iż może to być wirus lub padnięte zasilanie albo karty albo całego kompa :)

4. Monitor to jakiś szmalec z jarmaku :)

 

@UP nie każdego wirusa da się wykryć :) jeśli jest to nowy i bardzo mały znany program a nie wirus to niczym tego nie znajdziesz tylko ręcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z kompem otóż wyłącza się po jakimś czasie,czasem po 5 minutach czasem po paru godzinach,

nie raz jest tak że wyłącza się tylko monitor a komp dalj idzie,tylko że monitora nie da się ponownie włączyć.

jakiś wiruś?a może z kompem coś nie tak?

 

Miałem identyczny problem z moim komputerem. W moim przypadku zasilacz nie wyrabiał i musiałem go wymienić na "mocniejszy". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak płyta główna popiskuje, to z hardware coś nie tak. Mam podobne efekty.

Tylko że u mnie najpierw zielona "siatka" się wyświetla, a potem komp cały czas sie resetuje, na inicjalizacji k. graf. - jeżeli masz podobne efekty to albo przegrzane GPU albo pamięć k. graf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde,traz to się wyłącza od razu po starcie sustemu,nie wiem czemu ale jak narazie jest spokój

A ja wiem co to doskonale smile.gif ale jemu tego nie powiem smile.gif Trzeba było mi nie dowalać xD

Ehm,nie wiem kiedy?;/

 

>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<

 

Szczerze wam powiem że dużo złych rzeczy się dzieje:

Hack na konto gmclanu

ktoś mi zmienił dane w katalogu publicznym na gg

i jeszcze te kłopoty z kompem?

Czy jak bde miał linuksa ktoś bedzie mógł się mi na kompa wjebać?

 

>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś jakiegoś trojana złapać. Tak to jest jak się używa wbudowanego w Windows firewalla i nie ma antywirusa. Jak wgrasz jakiegoś prostego Linuxa, to będzie tam skonfigurowane iptables, czyli firewall wbudowany w system i wytrzymasz pewien czas bez ataków, chyba, że otworzysz sobie port SSH i ktoś to zauważy, albo złapiesz rootkita. Jednak, jest to rzadsze od trojanów na Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
kurde,traz to się wyłącza od razu po starcie sustemu,nie wiem czemu ale jak narazie jest spokój

 

Ehm,nie wiem kiedy?;/

 

>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<

 

Szczerze wam powiem że dużo złych rzeczy się dzieje:

Hack na konto gmclanu

ktoś mi zmienił dane w katalogu publicznym na gg

i jeszcze te kłopoty z kompem?

Czy jak bde miał linuksa ktoś bedzie mógł się mi na kompa wjebać?

 

>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<

 

jak to ktoś ostatnio powiedział - informatyka to zbiór zer i jedynek i musi istnieć taka kombinacja tychże cyfr która pozwili zmienić to co stworzyłeś. To znaczy, że nie ma systemu nie do obejścia, jest tylko taki który nie wiadomo jak obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...