Skocz do zawartości

GM-owe bajki


Rezint

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak pomyślałem sobie że można by zrobić Przygody na temat gm chciałbym podjąć się temu albowiem piszę świetne bajki(z czego jestem bardzo dumny).Bajki najczęściej dotyczyły by news-ów z GMCLAN.

np. Nowy numer młotka i na przykład historia że młotek ujawnił się w sklepach itd. itp.

 

powiedzcie co o tym sądzicie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(niedługo zrobię 1 odcinek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Bo rada starszych idzie na emeryture :P (Bez urazy)

 

Według mnie to kiepski pomysł, nie licze na zbyt wielu zainteresowanych...

 

Pozdro :)

logo_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tyle dzieci przyszło na GMClan? :boxed:

 

O w morde, przesadzasz :/ Jak ci się nie podoba to po prostu wyraź swoją opinię mówiąc że ci się nie podoba, a nie od razu z dziećmi neo wyskakujesz :boxed: To że jeden jest lepszy w drugim, a drugi w innym, i ktoś ma inny gust niż ty, nie znaczy, że jest dzieckiem...

 

Topic: A rób jak chcesz. Nie mam opinii xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde, przesadzasz :/ Jak ci się nie podoba to po prostu wyraź swoją opinię mówiąc że ci się nie podoba, a nie od razu z dziećmi neo wyskakujesz To że jeden jest lepszy w drugim, a drugi w innym, i ktoś ma inny gust niż ty, nie znaczy, że jest dzieckiem...

 

Topic: A rób jak chcesz. Nie mam opinii xD

On nie napisał nic o dzieciach neo, tylko chodziło o to że przychodzi ostatnio dużo dziecinnych userów, z dziecinnymi pomysłami, z dziecinnymi sposobami myślenia, które na dodatek wiele nie rozumieją (nie mówie że wszystkie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie napisał nic o dzieciach neo, tylko chodziło o to że przychodzi ostatnio dużo dziecinnych userów, z dziecinnymi pomysłami, z dziecinnymi sposobami myślenia, które na dodatek wiele nie rozumieją (nie mówie że wszystkie).

 

zapomniałeś dodać bardzo małoletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie napisał nic o dzieciach neo, tylko chodziło o to że przychodzi ostatnio dużo dziecinnych userów, z dziecinnymi pomysłami, z dziecinnymi sposobami myślenia, które na dodatek wiele nie rozumieją (nie mówie że wszystkie).

Właściwie ty też się mylisz, bo on się zapytał dlaczego tyle dzieci przychodzi na gmclan, a odpowiedź jest taka, że GM jest prostym programem do robienia gier i wiele młodych ludzi się tym interesuje, Ci starsi nie mają czasu, albo nie interesuje ich GM, tylko coś innego (oczywiście nie mówię o wszystkich). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię pisać bajki... tylko że Fantazyjne, w czasach średniowiecznych :rolleyes:

Czasem zdarzają mi się komiksy narysować w oprawie XXI Wieku z dodatkami Fantazy typu potworki lub kryształ który zabezpiecza świat przed zniszczeniem... Ale na GM to ja nie potrafię tego przenieść... Lenistwo mnie rozbraja i nawet porządny kopniak mi nie pomoże xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWNO, dawno temu, za firewallami (naprawdę DAWNO temu) gnysek obiecał więcej spolszczonych kursów do GMa. Tylko coś mu przeszkodziło.

 

Był sobie administrator. Przyjechali barbarzyńcy, czyli armia Stickmana, ale moderatorzy strzelili w niego z kuszy strzałą, czyli warnem, pierwsza strzała w niego trafiła, ale cyberdog myślał, że trafiono w niego i zaczął wrzeszczeć z bólu. Więc moderatorzy strzelili w niego drugim warnem żeby go uspokoić. :P

Ale co ze Stickmanem? A no, przeprowadził się na inną fortecę, czyli inne IP, i zaatakował właśnie z niej.

 

KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...