Skocz do zawartości

LingO


Gryzli

Rekomendowane odpowiedzi

#kasa100

Zbesztales ta gre, a tymczasem ta gra jako jego pierwsza jest lepsza od twojej 87.

 

PS. Napisales ze dalbys 0, co by to zmienilo? Przeciez mozesz nie dawac oceny i byloby to samo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ludzie nie bądzcie tacy mocni :)

Gryzli mi się twoja gra podoba ładnie jak na poczatek, ale postaraj sie przestac przerabiac przyklady bo to cie niczego nie uczy. Nie bede ci o tym truł bo sam tak robiłem i jestem ewny, że kazdy z nas tak robił. Ja też jestem noobem i nieukrywam, że sam czasami cos przerabiam. Np. teraz robie gre MMo dla siebie i kumpli i kozystam z przykładu Tymona oczywiscie nie przerabiam go, ale dużo, żeczy zaporzyczam :D

Postaraj sie aby twoja kolejna gra była bardziej samodzielna, a co sie tyczy gry to spoko, tylko postac klinuje się na klockach i troszke za duzo żyć dałeś. proponuje abys dopracował ta gre.

A na razie dostajesz 3/5:)

 

Zprzepraszam za błędy ortograficzne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3#

Pilka przykleja sie do scianek nawet jak napadniesz na nia od boku, trzeba specjalnie spasc zeby przegrac

Zgadzam się też zauważyłem ten błąd, nie no gra jak na 1 przystało jest przeważnie słaba, za mało grafik "własnych" prawie wszystkie są z podstawowych GM, więc tak : popraw błędy, muzykę wstaw, może jakieś menu albo coś w tym stylu i będzie dobrze jak narazie : 2/5 (Ja się zawsze lituję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, że ta gra jest dupna, to poszukajcie na forum mojej 1 gry: Skodi i Lawia: przygoda w 2D.

pamiętam, do dzisiaj mi sie sni po nocach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...