Skocz do zawartości

Zablokowane Powstanie '44 full 3d project


aero

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam robiłem modele w Blenderze, Anim8OR, Cinemie 4D, Milkshape, Truespace, Simply3D i jeszcze w jakimś Corelowskim. Z tych programów to wiem, że Cinema ma duże możliwości, ale jest trudna w obsłudze. Znowu w Milkshape można robić modele do gier, ale interfers jest non-friendly. Truespace ma porąbany system teksturowania. W Simply3D to wkładasz gotowe modele na scene i tyle z modelowania xD . Blender jest trochę dziwny, ale już prostsze :D . Najłatwiejszy jest Anim8OR, ale modele są jakieś kwadratowe :P . Np. kulę, nie można zrobić gotowym objektem, bo wychodzi kwadraciak :P . Ten Corelowski to to samo co Simply3D, ale można modelować, ale strasznie dziwnie. Co do programów to testowałem też Posera i Xara3D. Powiem, że Poser jest bardzo ciekawy, ale system teksturowania, jak dla mnie jest beznadziejny i można modelować tylko ludzi, szkielety i manekiny. Znowu Xara3D to do napisów, ale jest to chyba najlepszy program do modelowania logosów (polecam). To było moje zdanie na temat modelowania. Maya nie testowałem, bo mnie denerwowały te napisy na modelach, a GMaxa już nie pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

*******************

***PROJEKT UPADL***

*******************

 

Coz, zabraklo czasu i wlasciwie... pieniedzy. Szkola zajmuje tego czasu najwiecej. Moze kiedys wroce znow do Powstania. Na razie projekt w stanie upadlosci.

 

 

- "Niech stapi Duch Twoj i odmieni oblicze ziemi. Tej ziemi." - Pamięć na wieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...