Skocz do zawartości

Zablokowane KRS* - GMC Party


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy już mieli, niektórzy właśnie tam siedzą, niektórzy mieć będą. Ale, że już niedługo do wieczora (cały dzień, ale kij xd), czas nareszcie ustanowić Konstytucję... znaczy plan.

 

21.00 - wszyscy którzy chcą brać w tym udział gromadzą się na #gmclan (sieć quakenet - gmclan.4.pl, albo ściągnąć klienta IRC). Czekamy do 21.10 (później to już możesz wbić i się nudzić aż do rozpoczęcia następnej rozgrywki, jest to po to, żeby nie restartować gry, bo ktoś "nagle przyszedł").

 

21.15 - Dzielimy się na 3 grupy:

 

- Sesja RPG

- Soldat

- Inne gry

 

W przypadku "innych gier" musicie się sami umówić (czy to IRC, czy to PW). Sesja RPG i Soldat dostaną dane do połączenia.

 

Później, to już jak kto woli. Mam tu jeszcze pytanie dla administratorów, czy zgadzają się na udzielenie nagrody w przypadku czyjegoś zwycięstwa ;p

 

Potrzebuję jeszcze kogoś kto mógłby hostować serwer Soldata, bo na moim łączu to strach się bać grać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, szukajcie teraz gier które z torrentów trzeba by ściągnąć - gratulacje. =)

 

Dlatego też powiedziałem "Inne gry", bo ja np. nie mam zamiaru ściągać Quake'a który waży więcej niż ja. Niniejszym proszę przestać zasyfiać temat propozycjami w co grać - to sobie sami ustalicie, bo nie będę zmieniać listy gier w którą będzie grać 1 albo 2 osoby. Proszę w temacie wyrażać swoje opinie na temat GMC Party.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to wszystko jest? Bo chyba dzisiaj, prawda?

 

(zanim coś powiecie na temat mojego posta, wejdźcie w mój profil i przeczytajcie rubrykę "Skąd:")

 

Heh, pierwszy raz zagram w jakąkolwiek grę przez sieć! Serio!

Nie wiem co można jeszcze powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to wszystko jest? Bo chyba dzisiaj, prawda?

 

(zanim coś powiecie na temat mojego posta, wejdźcie w mój profil i przeczytajcie rubrykę "Skąd:")

 

A co to ma do rzeczy? <_< WSZYSTKO pisze w pierwszym poście. Poza tym ciągle potrzebuję kogoś, kto może hostować serwer do Soldata. No i jeszcze zgody administratorów GMClan ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...