Skocz do zawartości

Layouty


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, ten lay, to bardziej na bloga, niż na stronę. =p Ale w sumie całkiem ładny. :)

Ja lajołty robię "po kawałku", bo nie chce mi się kroić całej grafiki. ;p Ostatni szablon jaki robiłem, był na stronę o C#, którą mieliśmy robić z Blackiem. ;) Jak znajdę, to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ten lay, to bardziej na bloga, niż na stronę. =p Ale w sumie całkiem ładny. :)

Ja lajołty robię "po kawałku", bo nie chce mi się kroić całej grafiki. ;p Ostatni szablon jaki robiłem, był na stronę o C#, którą mieliśmy robić z Blackiem. ;) Jak znajdę, to wrzucę.

DM, nie trzeba kroić, wystarczy znać położenie i długośc ;] Przy pomocy css zrobisz sobie to spokojnie :)

Gnysek ładne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę Sadamowi, bo to zdolne dziecko. :D Poza tym nie jest to też coś wyjątkowo pracochłonnego. :) Łot, parę brushy i wektorów. Niezbyt ergonomicznie jest też rozplanowana struktura strony (przede wszystkim zbyt duże rozmiary grafiki, co w efekcie spycha tekst do dołu, a już zupełnie nie funkcjonuje w rozdzielczości 800x600). Tak czy siak praca ładniutka graficznie. ^^ Gz.

 

A ja aktualnie tworzę własnego słitaśnego blogaska. Skończę - pokażę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawde nie problem ;-)

Moge wam dodatkowo powiedzieć, ze najwiecej z tego wszystkiego trwalo przerabianie brushy i dobieranie kolorów. Przede mna ciecie i flash so noc bedzie dluga, a kawy przeleje sie sporo.

 

I jedno trzeba Patowi przyznac, ze strona jest zle zaprojektowana pod wzgledem struktury, czyli typowego dla blogów high topa. Klient sie jednak domagal, wiec co mozna bylo zrobic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...