Skocz do zawartości

Angel vs Devil


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Angel vs Devil

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: Potwory pod dowództwem tytułowego Devila zaatakowały niebo. W grze wcielamy się postać anioła którego zadaniem jest zabicie Devila.

Jest to moja pierwsza gra w Gm.

 

Download: https://gmclan.org/up2224.html

Rozmiar pliku: 4,03 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Bartholl

Fabuła: Bartholl

 

Screeny

http://www.imagic.pl/public/pview/38494/screen1.jpg

http://www.imagic.pl/public/pview/38495/2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem mimo braku screena i muszę przyznać że jak na pierwszą grę nawet nieźle ci to wyszło. tylko po kliknięciu w menu na jakąś opcję pojawia się puste okienko i trzeba kliknąć na OK, jest to zupełnie niepotrzebne więc mógłbyś to usunąć. Druga sprawa to poruszanie się tym aniołem jest trochę nieporęczne, np poruszanie się po skosie jest zupełnie niemożliwe, postaraj się coś z tym zrobić. Wg. mnie gra zasługuje na 3 gwiazdki za to że jest to twoja pierwsza produkcja i jest ona nawet udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mogła się zapowiadać ciekawie, ale to był plagiat oryginalnej gry "Angels vs Devils", niestety gorsza. Dziwni są podwładni devila, a mianowicie pacmany ziejące kulkami lub smok, który mnie zabił i wywalił taki błąd:

ERROR in
action number 1
of Create Event
for object nabujwroga:

Error in code at line 2:
   direction=point_direction(x,y,angel.x,angel.y)

at position 38: Unknown variable x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, gra także jest nudna ( ponad połowę pierwszej misji zajęło mi posuwanie się do przodu nie widząc wrogów wcale ), szkoda także, że grafika nie jest twa, a poruszanie ogranicza się do 4 kierunków...ale skoro to Twoja najpierwsza, to ocena 3/5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster
Jak na pierwszą gre, to gratuluję, bardzo dobra robota, tylko następnym razem nie dawaj muzyki w mp3.

...nie dawaj .mp3, póki nie nauczysz się umiejętnie ładować zasobów zewnętrznych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze fajne jest tylko menu fajne bo Z orginalnej gry LUDZIE WYMYŚLCIE COŚ SAMI A NIE TO CO JUŻ JEST

 

Po pierwsze nie robiłem plagiatu !!! Znalazłem sprita anioła to zrobiłem z nim gre. Tytuł sam wymyśliłem ! Tytuł nie jest kopią bo orginalny tytuł brzmi Angels vs Devils a tytuł mojej gry to Angel vs Devil.

Dopiero jak szukałem w necie backgrounda do menu to się dowiedziałem że jest taka gra !

Po drugie TO MENU NIE JEST Z ORGINALNEJ GRY !!! Menu zrobiłem sam ! A wszystko co jest splagiatowane to 2 obrazki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...