Skocz do zawartości

Na co czekasz?


Wolfoxer

Rekomendowane odpowiedzi

Może być to dosłownie wszystko związane z gm'em (nawet ikona programu), no więc ja zacznę:

chciałbym bardziej rozbudowanej pracy z edytorem room'ów więc koniecznie funkcje jak: prosta linia obiektów/tilesów, wypełnianie całego pustego obszaru (ograniczonego końcem rooma lub obiektem/tilesem) jednakowym obiektem/tilesem a do niektórych gier losowe rozrzucanie obiektów na pusty teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby gm rozpoznawał moje słowa które mówię do mikrofonu najlepiej żeby czytał w moich myślach a i żeby wszystkie funkcje i cały gm był po polsku:p

A tak nawiasem mówiąc kto zakłada takie poje**** tematy powiem wam NoOoB

ZA CO TU WARNA DOSTAŁEM??

ODBĘDĘ KARE ALE CHCĘ OCENIĆ NEW GRĘ WIEC ODBLOKUJCIE NA 1h

 

Wolfoxer:

A zastanów się kto wyzywa wszystkich od n0Obów? N0OB! (a w tym przypadku nawet nie rozumie pojęcia noob)

A co do tematu to widze, że sie rozkręca smile.gif

 

NoOob jest t osoba bezmyślna, natrętna (innymi słowy wkurzająca) na forum często tak nazywana osoba jest po prostu spamerem albo nabijaczem postów;p

I nie wyzywałem wszystkich tylko konkretnie jedną osobę- ciebie Wolfoxer

I widzę że nawet pablo ma cię za nooba:

a czy to nie wolfexer był tym co zakłada ciagle nowe tematy i często zwykłe nabijalnie postów xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@123el:

Mark Overmars wyraźnie pisał, że nie będzie robić z Game Makera programu do 3D i modelera nie będzie. A jak potrzebujesz pełną obsługę osi Z z poziomu klocków, to nie znasz takiego klocka Change Value of Variable? Wpisujesz zmienną Z lub Depth (jak wolisz) i podajesz wartość i ot cała obsługa osi Z z poziomu klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby gm rozpoznawał moje słowa które mówię do mikrofonu najlepiej żeby czytał w moich myślach a i żeby wszystkie funkcje i cały gm był po polsku:p

A tak nawiasem mówiąc kto zakłada takie poje**** tematy powiem wam NoOoB

ZA CO TU WARNA DOSTAŁEM??

ODBĘDĘ KARE ALE CHCĘ OCENIĆ NEW GRĘ WIEC ODBLOKUJCIE NA 1h

 

A zastanów się kto wyzywa wszystkich od n0Obów? N0OB! (a w tym przypadku nawet nie rozumie pojęcia noob)

A co do tematu to widze, że sie rozkręca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze marzenia o lepszym wbudowanym 3D w GM-ie włóżcie między bajki. M. Overmars mówił, że nie zamierza rozwijać 3D w GM-ie. (O ile mam dobre informacje)

 

Tak to chciałbym lepsze dostosowywanie objektów do innych w edytorze map. Zamiast wpisywania w creation code idu objektu, wskazać go myszką. Ot co. Ale to tylko marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie wolfexer był tym co zakłada ciagle nowe tematy i często zwykłe nabijalnie postów xD? Cóż moim zdaniem temat do pupy, w GMie da się zrobić wszystko i myśle że nic nie trzeba dodawać, co najwyzej polepszac to co jużjest zeby nie było tak pamięciożerne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Valhalli jest to dozwolone Pablo. Tu nie liczą się posty. :P

 

GMie da się zrobić wszystko i myśle że nic nie trzeba dodawać, co najwyzej polepszac to co jużjest zeby nie było tak pamięciożerne

 

Wg. mnie, do usunięcia jest jeszcze loader, albo do dodania możliwość zrobienia własnego loadera. (Że na fullscreenie, itp. a nie zmiana okna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wydaniem wersji 7.0 istniało coś takiego jak zgłaszanie propozycji dotyczących nowej wersji Game Makera i przypomnę, że Mark pisał tam min. że:

- GM nie będzie nigdy dedykowanym edytorem 3D, czyli wszelkie ułatwienia do pisania w tym trybie, poprawa wydajności, programy do modelowania NIE BĘDĄ wprowadzone

- GM nie ma zamiaru działać poprawnie na Linux pod Wine i Mark nie będzie do tego dążył

- Nie będzie możliwości lokalizacji Game Makera, czyli spolszczenia, zgermanizowania, zjapońszczenia, zrogowacenia itd. Jedyne co można, to przetłumaczyć plik pomocy, bo nie ma sensu wbrew pozorom nic więcej tłumaczyć. Chyba każdy wie, co to znaczy "file" czy "save", a ja osobiście nie chciałbym, żeby były funkcje spolszczone i nazwy zmiennych. Podam przykład na podstawie innego programu - jak korzystałem z TGF angielskiego zaciągniętego z neta, bardzo często używałem zmiennej mouse_x (czy jakoś tak, whatever), a jak zakupiłem polską wersję dołączaną do KŚ Niezbędnik, nazwę tej zmiennej zmienili na mysz_x i teraz tu człowieku nie pomyl się. Na dodatek, przykłady nie działały, a na forach trzeba było zawsze podawać dwa rozwiązania, bo wiedz szaraku jakiego TGF ma drugi szarak. Dlatego nie popieram spolszczania takich programów. Co najwyżej plik pomocy, ew. nazwy klocków.

Dlatego też, większość waszych propozycji i tak nie znajdzie zastosowania jakbyście chcieli słać to do Marka, a jak już coś proponujecie, to konkrety, a nie "więcej funkcji". Jak komuś brakuje funkcji, to niech poda do czego, np. że brakuje mi systemu delegacji, czy funkcji do zagnieżdżania obiektów OLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew:

Drobna literówka, nevermind xd .

 

W końcu zapomniałem dać swoich propozycji co do Game Makera. Moja propozycja to przejście z DirectX 8 na SDL + OpenGL, oraz dodanie zestawu funkcji Dynamic Data Exchange (DDE), żeby np. można było obsługiwać dowolny syntezator mowy bez korzystania ze specjalnych DLLi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby gm rozpoznawał moje słowa które mówię do mikrofonu najlepiej żeby czytał w moich myślach a i żeby wszystkie funkcje i cały gm był po polsku:p

A tak nawiasem mówiąc kto zakłada takie poje**** tematy powiem wam NoOoB

ZA CO TU WARNA DOSTAŁEM??

ODBĘDĘ KARE ALE CHCĘ OCENIĆ NEW GRĘ WIEC ODBLOKUJCIE NA 1h

 

Wolfoxer:

A zastanów się kto wyzywa wszystkich od n0Obów? N0OB! (a w tym przypadku nawet nie rozumie pojęcia noob)

A co do tematu to widze, że sie rozkręca smile.gif

 

NoOob jest t osoba bezmyślna, natrętna (innymi słowy wkurzająca) na forum często tak nazywana osoba jest po prostu spamerem albo nabijaczem postów;p

I nie wyzywałem wszystkich tylko konkretnie jedną osobę- ciebie Wolfoxer

I widzę że nawet pablo ma cię za nooba:

a czy to nie wolfexer był tym co zakłada ciagle nowe tematy i często zwykłe nabijalnie postów xD?

To do wolfexera ode mnie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedyne co masz do powiedzenia to cytowanie nic nie wnoszącego posta + dopisanie "to do wolfexera ode mnie;p" (swoją drogą kto to jest wolfexera/wolfexer?) to naprawde nie musisz tu pisać

 

NoOob jest t osoba bezmyślna, natrętna (innymi słowy wkurzająca) na forum często tak nazywana osoba jest po prostu spamerem albo nabijaczem postów;p

Noob jest to osoba nic nie wiedząca która uważa, że wszystko wie i to ty jesteś noob. Dodatkowo nooby często nie rozumieją pojęcia noob

 

A żeby nie było, że ten post także nie wnosi nic do tematu:

Chciałbym wydajniejszej pracy programu i jak już wcześniej wspomniałem łatwiejszej pracy z room'ami + kilka poprawek w edytorze grafiki

 

BTW: twoje zakładanie nowych użytkowników ponieważ nie potrafisz zachować sie na forum i cię banują rryk jest dziecinne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wolfoxer: ten chłopek powyżej, to też Rryk. Jeszcze jedna taka akcja i zbanuję ip.

 

Moja propozycja to przejście z DirectX 8 na SDL + OpenGL
Broń Boże! Najlepiej jakby wprowadzili obsługę DX9 oraz opcjonalnie DX10. Trzeba iść z duchem czasu. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby gm rozpoznawał moje słowa które mówię do mikrofonu najlepiej żeby czytał w moich myślach a i żeby wszystkie funkcje i cały gm był po polsku:p

A tak nawiasem mówiąc kto zakłada takie poje**** tematy powiem wam NoOoB

ZA CO TU WARNA DOSTAŁEM??

ODBĘDĘ KARE ALE CHCĘ OCENIĆ NEW GRĘ WIEC ODBLOKUJCIE NA 1h

 

Wolfoxer:

A zastanów się kto wyzywa wszystkich od n0Obów? N0OB! (a w tym przypadku nawet nie rozumie pojęcia noob)

A co do tematu to widze, że sie rozkręca smile.gif

 

NoOob jest t osoba bezmyślna, natrętna (innymi słowy wkurzająca) na forum często tak nazywana osoba jest po prostu spamerem albo nabijaczem postów;p

I nie wyzywałem wszystkich tylko konkretnie jedną osobę- ciebie Wolfoxer

I widzę że nawet pablo ma cię za nooba:

a czy to nie wolfexer był tym co zakłada ciagle nowe tematy i często zwykłe nabijalnie postów xD?

 

Noob - słowo pochodzące od angielskiego słowa "nob" (łeb), oznaczające osobę natrętną i bezmyślną. Często jest mylone ze słowem newbie, oznaczającym po prostu osobę początkującą i niedoświadczoną. W grach komputerowych noob to gracz natrętny, słaby, doprowadzający drużynę celowo do przegranej lub w jakikolwiek inny sposób przeszkadzający normalnym graczom.

~Wiki =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...