Skocz do zawartości

Zablokowane kułko i krzyżyk


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: kółko i krzyżyk

 

Gatunek: logiczna

 

Opis: nie wiem po co ją tu daje i tak pewnie wam się nie spodoba ale skoro dałem tą grę do uploadera to czemu by nie dać ją na forum

a więc do zaprezentowania mam moją starą zarazem pierwszą grę jaką napisałem w c++ (i jak narazie jedyną w tym języku XP)

gra się num'ami od 1 do 9 tak jak na klawiaturze num?y odpowiadają miejscu gdzie ma wstawić nasz wybór np. num5 to środek , num7 to lewy górny róg i tak dalej

 

 

Download: >>Download<<

Rozmiar pliku: 110 KB

 

 

Programowanie: ja

 

Edit : Wiem Wiem popełniłem błąd powinno być k'ó'łko i krzyżyk ale zanim zdążyłem zauważyć już dałem by napisał temat a i zapomniałem wspomnieć że gra jest na dwóch graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic specjalnego :P . Jednak czego można się spodziewać po tej znanej wszystkim grze w którą gra się czasem z kolegami na nudnej lekcji (choć wg. mnie okręty są chyba ciekawsze :] ) Mógłbyś dodać komputerowego przeciwnika, lecz z drugiej strony wygranie z komputerem w taką grę mija się z celem. Daje dwie gwiazdki bo wiem że dobry z ciebie twórca gier, a to pewnie zrobiłeś w ramach uczenia się C++ Pozdro dla Ciebie :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... nudne. Bardziej to rozbudój. :)

Taką grę oceniacie na 4/6 a moją, która może jest głupsza, ale bardziej rozbudowana, 2/6. Wiem dlaczego. Mnie nie lubicie, co? Poczekajcie,

pewnego dnia zostanę FORUM VETERAN, ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxx -> Trochę ciebie nie rozumie. Ja oceniam grę, jaka jest sama w sobie. Nie oceniam tak, że biorę po uwagę wszystkie gry. Wtedy ta gra zasługiwała by na 1 gwiazdkę. A z oceną faktycznie trochę przesadziłem. Mogłem dać 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką grę oceniacie na 4/6 a moją, która może jest głupsza, ale bardziej rozbudowana, 2/6. Wiem dlaczego. Mnie nie lubicie, co? Poczekajcie,

pewnego dnia zostanę FORUM VETERAN, ha!

Nic nie jest zależne od postów. Trudniej się programuje w języku programowania niż robi gry w programie i pewnie na to zwrócili uwagę. Inaczej "kułko i krzyżyk" dostawałoby 1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...