Skocz do zawartości

Jaki masz system?


cyberdog

Windows, Linux?...  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz na swoim komputerze?

    • Windows 95/98/Me
      2
    • Windows 2000/2003/XP
      40
    • Windows Vista
      3
    • GNU/Linux
      7
    • Inny
      0
    • Mam kilka na dysku...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

1. Microsoft®© Windows© Vista Home Premium x64

2. Microsoft®© Windows© Vista Business x64

3. Microsoft®© Windows© Vista Ultimate x84

 

Na każdym kompie po innym systemie :D Na jednym stacjonarnym mam Home Premium, na laptopie Business, a na super tajnym wywalonym w kosmos zarąbistym prawie najlepszym kompie Ultimate :P I gdzieś tam jeszcze XP Professional SP2 (na stacjonarnym tym słabszym - korzystam jak robię coś na GM 6 xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci "Vista", spyro? :P Czytałem, że jeszcze nie za bardzo się nadaje do normalnego użytkowania, a gdy zacznie się nadawać, to będzie już nowy system.

 

(Napisałem Vista w cudzysłowiu, bo ja spyru nie wierzę. Mam podstawy, bo to typ, który lubi... żartować)

 

A ja używam XP Proffesional. (Komp z netem) Na swoim prywatnym pececie mam 2 systemy: XP Pro i 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Jaklub & Marmot: A nie wierzcie sobie, nie wierzcie, taka jest rzeczywistość :P A Wy wciąż chyba myślicie, że Vista jest jeszcze jakąś wczesną wersją testową beta... xD Nie nie, na prawdę pojawił się już taki system na naszym runku i jest dostępny dla każdego, w sprzedaży detalicznej, informuję Cię, Jaklub :P A prawie codzienne aktualizacje tego systemu likwidują większość dziur i błędów w kodzie oraz coraz bardziej polepszają ochronę... Nie wspominając już o nowoczesnych systemach antyszpiegowskich i pchronnych Internet Explorera 7, Windows Defenderze, czy podręcznych backup'ach wszystkich plików i rejestru. W Windowsie® XP nie było takich udogodnień. Już nie mówiąc chociażby o świetnych folderach wyszukiwania, Windows® Meeting Space, wbudowanej możliwości robienia zrzutów ekranu, filmików i zdjęć o różnych narysowanych kształtach, ogólnie cały interfejs Aero i wiele innych fajnych opcji ;)

 

To tyle z mojego porównania... Poza tym, nie widzę tu najmniejszego powodu dla którego miałbym Wam kłamać, szpanować, ani tym bardziej, żartować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster
@Jaklub & Marmot: A nie wierzcie sobie, nie wierzcie, taka jest rzeczywistość :P A Wy wciąż chyba myślicie, że Vista jest jeszcze jakąś wczesną wersją testową beta... xD Nie nie, na prawdę pojawił się już taki system na naszym runku i jest dostępny dla każdego, w sprzedaży detalicznej, informuję Cię, Jaklub :P A prawie codzienne aktualizacje tego systemu likwidują większość dziur i błędów w kodzie oraz coraz bardziej polepszają ochronę... Nie wspominając już o nowoczesnych systemach antyszpiegowskich i pchronnych Internet Explorera 7, Windows Defenderze, czy podręcznych backup'ach wszystkich plików i rejestru. W WindowsieŽ XP nie było takich udogodnień. Już nie mówiąc chociażby o świetnych folderach wyszukiwania, WindowsŽ Meeting Space, wbudowanej możliwości robienia zrzutów ekranu, filmików i zdjęć o różnych narysowanych kształtach, ogólnie cały interfejs Aero i wiele innych fajnych opcji ;)

 

To tyle z mojego porównania... Poza tym, nie widzę tu najmniejszego powodu dla którego miałbym Wam kłamać, szpanować, ani tym bardziej, żartować :]

 

No...tyle, że support dla Visty kończy się w 2012 roku, a dla XP w roku 2015. :) Świadczy to o jej przeznaczeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za dwa lata zaopatrzysz się w nowy system, a Vista pójdzie do toalety. :P (Za dwa lata ma powstać następca Visty)

 

świetnych folderach wyszukiwania

 

Taa. Czytałem, że nawet 2 miesiące nie wystarczą Viście do zaindeksowania wszystkich plików. To ta niesamowita opcja? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A za dwa lata zaopatrzysz się w nowy system, a Vista pójdzie do toalety. :P (Za dwa lata ma powstać następca Visty)

Taa. Czytałem, że nawet 2 miesiące nie wystarczą Viście do zaindeksowania wszystkich plików. To ta niesamowita opcja? :]

Vista też miałabyć 2-3 lata po XP'ku i co z tego wyszło? ;)

 

tak na serio to zawiesz się częściej niż ten stary i zupełnie nagi Windows XP...XD
To takiego z nim robisz, że się wiesza? Ja już od dawna nie miałem żadnej zwiechy. :) Sprawdź sprzęt. Kiedyś miałem uwalone ramy i XP potrafił mi się zawieszać codziennie na specyficznym oprogramowaniu, a na sesji brata prawie w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, na tym starym, a jak teraz mam nowszą wersję, to zaliczył zwiechę aż 2x, wiem, że to mało, ale w przypadku Microsoft'u to bardzo dużo...

To takiego z nim robisz, że się wiesza?

 

Heh, nic takiego... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vista też miałabyć 2-3 lata po XP'ku i co z tego wyszło? ;)

 

Pomylili się o 2 lata. :) Ale tym razem może być inaczej, co nie wyklucza możliwości, że może być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...