Skocz do zawartości

Zablokowane Gra się tnie!


Will

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dopiero na początku tworzenia gry a ona już sie zacina... Kompa smoka nie mam no ale bez przesady xD U kumpla z nice kompem spr i też tnie się. Jaka może być przyczyna? Gra zaczęła się zacinać kiedy ustawiłem przeciwników.

 

a tutaj ta gra>>

http://rapidshare.com/files/26495014/gra_praca4.exe.html

 

 

 

 

P.S Wiem, że to syf jakich mało ale to pierwsza moja gra ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super... to ja to ściagne za jedyne 125 min bo na rapidku są pokręcone limity ktore sie psują i potem pokazuje że cos sciągam jak nie sciagam -_-

 

(wiesz co to UPLOADER GMclanu!?)

Pablo spokojnie :)

 

Will, jak chcesz cos dodac na forum to na glownej stronie masz "uploader". Tam dodawaj swoje gry, przyklady itp. ;)

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój net to badziew jakich mało ;/ Przez 1h próbowałem na uploadera dodać ale bez skutecznie.. Kicki neta.. Jak tylko będzie lepiej działał to dodam.

 

Zapamiętaj że na uploader na gmclanie nie wolno wrzucać plików .exe. Na początku musisz je skompresować.

 

A co do gry to nie zacięła mi się ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych grafik twoich nie mam. I nie wiem skąd miałbym je wziąść. Wszystkie mam z neta oprócz grafik przeciwników, te mam z przykładu ale grafika to jest tylko na moment(kółko z patyczkiem) Więc proszę mnie nie oskarżać! A tak wogulę to nie jest dział nasze gry czy projekty nieprawdaż? Więc jak możesz mnie oskarżać o kopiowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafikę znalazłem poprzez google grafika. Specialnię stworzyłem taki efekt gry. Usunę tą grafikę lecz nie życzę sobie aby w moją stronę używano takich słów jakich ten użytkownik użył w prywatnej wiadomości. Jednakże pisze po raz kolejny grafikę znalazłem w internecie i nie wziąłem z żadnej jego gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...