Skocz do zawartości

Hades Player 0.1


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

No i nareszcie... Ukończyłem wersję 0.1 mojego pierwszego "cusia" w GMie. Jak dotąd nie zrobiłem żadnej gry ani programu. Od dziś to się zmieni! xD

Tytuł: Hades Player 0.1

 

Gatunek: program do odtwarzania muzyki

 

Opis: Odtwarzacz plików .mp3

 

Download: https://gmclan.org/up1789_4_Hades_Player.html

Rozmiar pliku: 1134KB

 

Autorzy:

Programowanie: miki77

Fabuła: brak

Grafika: miki77 (tylko jeden background jest z GMa)

Muzyka: brak

Screeny:

https://gmclan.org/uploader/1789/skirnnnn.jpg

 

By załadować muzykę trzeba ją skopiować do folderu Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee nic ciekawego ;) na gmclanie jest przyklad playlisty i to prawie to samo. Gdybyś zrobił coś takiego że można wybierać piosenkę a nie wstawiac do foldera "Muzyka" dam 1/5 a jezżeli to twój pierwszy poważniejszy projekt dam 2 gwiazdki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienizna. Po 1. takich programów nie tworzy się w GM. Nieporęczne i za dużo waży. Po 2. Stawiaj na praktyczność nie na wygląd. Po 3. Jeden format plików? Po 4. i ostatnie: Jeśli zmienisz język programowania i dodasz więcej opcji, może coś z tego będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkrosoft Łindołs mediah plejer jest do chrzanu. Jest brzydki. Powolny. Playlista do d*py. Czasami niepoprawnie wyświetla pliki video. Ogolnie to kicz. :)

 

EDIT:

@UP: Potrzebowałby... czy ja wiem... dodawanie i/lub odtwarzanie plików za pomocą get_open_filename :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... playlista? Bo ja tu nic innego nie widzę.

 

Ja nie wiem co wy macie do Media Playera <_< Przecież on jest dobry.

spróbuj operować Media playerem z 3000 mp3 w playliscie ;) I znajdz sobie cos na tej liscie... i pomieszaj kolejnosc zeby leciały losowo... wtedy bedziesz wiedział dlaczego media player sie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj operować Media playerem z 3000 mp3 w playliscie ;) I znajdz sobie cos na tej liscie... i pomieszaj kolejnosc zeby leciały losowo... wtedy bedziesz wiedział dlaczego media player sie nie nadaje.

A da się w ogóle znaleźć jeden utwór z 3000 w jakimkolwiek odtwarzaczu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj operować Media playerem z 3000 mp3 w playliscie ;) I znajdz sobie cos na tej liscie... i pomieszaj kolejnosc zeby leciały losowo... wtedy bedziesz wiedział dlaczego media player sie nie nadaje.

W winampie, wciskasz "j", wpisujesz 3 pierwsze litery, klikasz i masz.. nic prostrzego..

 

ehh przyctywowałem siebie.. w sumie nie ważne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ja mam w Winampie playliste składającą się z 11000+ muzyczek i ani zawiech nie łapie ani niema żadnych innych problemów :P a szukanie EmPeTrójki w winampie w playliście jest zaje.. po prostu miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
spróbuj operować Media playerem z 3000 mp3 w playliscie ;) I znajdz sobie cos na tej liscie... i pomieszaj kolejnosc zeby leciały losowo... wtedy bedziesz wiedział dlaczego media player sie nie nadaje.
Yyy.... Ja używam WMP11 i nie ma z tym najmniejszych problemów. Dla tej wersji po paru latach zrezygnowałem z winampa. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu mojej prawie szesnastoletniej egzystencji na tym świecie nie widziałem gorszego g***a, miki :P Ciesz się-to też jakiś sukces!

rating_1.gif

 

No i nareszcie... Ukończyłem wersję 1.0 mojego pierwszego "cusia" w GMie. Jak dotąd nie zrobiłem żadnej gry ani programu. Od dziś to się zmieni! xD

Tytuł: Hades Player 0.1

To w końcu jest to wersja 1.0, czy 0.1? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...