Skocz do zawartości

CrazyLabirynts2


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że wydajesz gry szybciej, niż nasze City Interactive. Co 2 godziny nowa gra. Po samym skrinie to wygląda genialnie - brzydka grafika i w dodatku z GMa.

 

A później sam się dziwisz, że twoje gry są nisko oceniane... Zajmij się czymś co zajmie ci więcej niż jedno popołudnie. Gra dostaje odemnie rating_1.gif, dlatego, że się starałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ciekawe, Nikas. Podoba mi się zróżnicowanie przeszkód. Nie podoba mi się grafika (fajnie, że przynajmniej zrobiłeś animacje), design poziomów (nieciekawy) i muzyka (arrr!).

 

Masz 3/5 - bo już mam dla ciebie trochę litości i nie lubię komentarzy "Tylko tacy jak ja umieją mnie docenić". Choć wiem, że dostanę od Marmota i innych high-posterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu my jesteśmy obiektywni i nie kierujemy się tym, że jakąś osobę lubimy, a którąś nie. A i tak, prawdą jest to, że najlepsza rozrywka z takich prostych gierek robionych przez siebie typu kolejny pong, kolejny catch the clown jest jak się zrobi obsługę dwóch graczy i gra się z kumplami przy kompie, a nie daje w neta, wtedy ta gra najbardziej bawi. Sam się o tym przekonałem :] . Ja np. zrobiłem kilka sequeli swojej gry Paletki i w każdego z nich mogłem grać nonstop ze swoimi kumplami :) . Nawet ostatnia część tej gry jest u mnie w uploaderze, ale co tam ;p . Na neta lepiej wystawić coś co jest naprawdę dobre.

 

@Jaklub: ja z reguły nie ściągam gier i nawet nie mam zamiaru jej oceniać. I nie mam zamiaru ci nic mówić za twoją opinię, tylko czasami się lubię sprzeczać xd . Wyluzuj trochę Jaklub i nie bierz każdej sprzeczki do siebie, forum by bez nich nie żyło :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum też nie żyło by bez emotki :] - to jedna z najczęściej używanych emot.

 

Dodałem 1 gwiazdkę do oceny, bo Nikas ma trochę słabą psychikę i po prostu nie wytrzymuje. Jak dyslektykom w szkołach robi się ułatwienia, tak osobom takim jak Nikas trzeba trochę odpuścić. Bo poziom gier Nikasa rośnie - bardzo powoli, ale rośnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol!!hahahaha tu mnie rozwaliles ahahahahahahah buahahahha hahahahah hahahaha no nie moge!!!i na co by mi to bylo !!?? hahahahaha www.żal.pl ahahahahahah

:mellow:

 

Widzisz, ty tylko tolerujesz osoby które dobrze oceniają twoje gry. Jaklub ma absolutną rację: Należy z litości dodać ci kilka gwiazdek, żebyś nie dostał padaki. Po prostu nie potrafisz wyciągać wniosków z krytyki i nie dopuszczasz do siebie myśli, że twoje dzieło jest słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem Nikas sprawdzcie sobie po IP!! Jestem nowym użytkownikiem który zaczął dopiero prace w gm oceniłem go tak bo gra mi się podoba niewiem o co wam chodzi ale to wasza sprawa nieprzejmuje sie tym

 

YY nie mam tylko jednego postu.Wy go krytykujecie to wasza sprawa ja jestem nowy i uważam że fajna gra i zasługuje on na jakąś lepszą opinie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest szajska... Tylko tyle powiem... Dam ci rady: Nie rób nowej gry co chwila, zastanów się nad nią zanim ją umieścisz, bo tylko krytyki dostajesz w zamian. Nie używaj grafik z GM'a. Użyj np. stąd:

http://tsgk.captainn.net/

http://www.gsarchives.net/index2.php

http://www.panelmonkey.org/category.php?id=1

http://sdb.drshnaps.com/

wymyśl trochę lepszą fabułę, bo ta nie jest za bardzo interesująca i jest denerwująca. Raz widziałem grę z labiryntem, która w ogóle nie miała żadnych przeszkód, a była lepiej wykonana, niż twoja, bo autor zadbał o estetykę wykonania gry. Weź sobie do serca to, co powiedziałem.

 

Ocena: rating_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zrobilem tej gry dla was,lepszych odemnie bo na forum jest to bezsensowne oO ja ta gre zrobilem dla innych fanow

 

1. To po co ją tutaj umieściłeś?

2. Krytyka jest po to, by twoje gry były coraz lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiescilem ja tutaj by ktos kto chce mogl sobie ja sciagnac!! a czy ja teraz pisalem,albo sie klucilem ze ktos mi dal slaba ocene??!! <_< Widzisz, ty tylko tolerujesz osoby które dobrze oceniają twoje gry. Jaklub ma absolutną rację: Należy z litości dodać ci kilka gwiazdek, żebyś nie dostał padaki. Po prostu nie potrafisz wyciągać wniosków z krytyki i nie dopuszczasz do siebie myśli, że twoje dzieło jest słabe.

to powiedzial black a ja sie z wami nie klucilem o ocene gry oO'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...