Skocz do zawartości

worms 5 the blood day


Śniegus

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: worms 5 the blood day

 

Gatunek: strzelaninka

 

Opis: łazisz wormsem strelasz w nietopere i inne wormsy.

 

 

Rozmiar pliku: 13,5 MB (bajtów: 14 258 176)

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Śniegus

Fabuła:Śniegus

Grafika: pobierana z różnych źródeł

Muzyka: z worms 3D

 

 

Screeny:

 

worms1jc3.th.png

 

 

download

 

 

https://gmclan.org/up1791.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O 13.58 mb co ty tam dales :] ?

chyba 20 niepotrzebnych spritów albo takich samych xD :lol2: :lol:

Hmmm to z lina to przerobiony przyklad (niedawno gdzies taki widzialem)

a tak to nawet fajna gra jak na pierwsza i dzieki boze ze to nie jest kolejna wersja catch the cos tam :boxed: xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxpayn, aleś dowalił. To przez muzykę. Sprite'ów może być i 200, a gra będzie miała nie 13mb, a 5mb. Zanim będziesz się wymądrzać, to dowiedz się nieco dokładniej. :P

 

Śniegus:

Zabugowane i nie grywalne. Już lepiej było zrobić banalną turówkę. Masz 2 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wiesz wiesz każda nowa gra ma pełno bugów i innych niepotrzebnych bzdetów się zastanawiam po co tyle muzy i to w dodatku takiej ciężkiej i na co to komu a jeszcze ta grafa ble najpierw to się wydaje demo/bete patrzy się jakie są oceny i wtedy dopiero się robi dobrą grę a nie każdy przerabia przykład i daje jako grę i to własną a i wypadało by w tą gre co zrobimy pograć i sprawdzić czy nie ma ona bugów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Jak to jest twoja pierwsza gra to naprawde jestem pod wrazeniem :) Spodobala mi sie, na serio. Nie znalazlem zadnych bugow bo za tym ze nie potrafilem przejsc drugiej planszy :jezor: Gdybys dorobil pare broni, do tego swoja grafike i jakies dzwieki no to gra by byla wypasiona ;)

 

Jak na poczatkujacego jestes niezly. Gra zasluguje na 3 gwiazdki + 1 za to ze to jest twoja pierwsza gra czyli daje 4 B)

 

PS. A muzyczka to wymiata xD Jaki to tytul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Dangon, że nie dostrzegłeś, że to plagiat przykładu ze strony głównej ("Lina" Choosena)...

No to co... Przeciez przyklady sa od tego zeby z nich korzystac. A zreszta ja pierwsza gre (labirynt) tez robilem na przykladzie a byla 100 razy gorsza od tej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez przyklady sa od tego zeby z nich korzystac

Fakt, ale trzeba też korzystać z nich poprawnie, czego w tej grze nie widać. :) A twoja pierwsza gra Dangon po prostu nie była raczej robiona na dobrym przykładzie.

 

<koniec offtopa>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on powiedział Jaklubie, że muzyka jest z Worms 3D. Poza tym, przykłady są po to, by z nich korzystać i nie widzę nic złego w wykorzystaniu takowego na linę przez Śniegusa. Chcecie, by przykłady traktowano jak skończone gry i niech nikt nie rusza tego, zakopyrajtujecie go na śmierć? Jak ktoś robi przykład to musi wiedzieć, że ten przykład zostanie przerobiony i tyle, a plagiatu tu nie widzę (w ogóle wiesz co to słowo znaczy, Jaklub?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle wiesz co to słowo znaczy, Jaklub?)

 

PLAGIAT - skopiowanie cudzej pracy i podpisanie się pod nią.

 

I to właściwie się stało, ale tutaj jest dużo lepiej niż w niedawnym przypadku Crasha (to gra, a nie przykład). Ale ksywka Choosena powinna się znaleść w dziale Programowanie obok ksywy śniegusa.

 

PS. Zauważyłem, że ostatnio mam 'plagiatowe dni', więc nie będę miał dużo litości.

 

Dobra, zamknę się, bo jeszcze dorobię się warna.

 

Ale to, że mam 12 lat, nie znaczy, że jestem idiotą. Ostatnio nie podobam się wielu userom. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plagiat to by był jakby podpisał się pod tamtym przykładem i wydał jako przykład. Osoba która daje przykład na stronę liczy się z tym, że jej przykład zostanie wykorzystany w grze. Poza tym, to dawanie od razu do creditsów za przykład to też głupota, ale wzmianka w podziękowaniach by była jak najbardziej na miejscu.

Wykorzystanie przykładu w grze i niewspomnienie o tym to nie jest PLAGIAT, tylko zwykły nietakt i w dobrym guście by było wspomnienie o autorze przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...