Skocz do zawartości

Cat Bob in the Great Mouse Fred Labyrint


Ikeni

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Cat Bob in the Great Mouse Fred Labyrint

 

Gatunek:Labiryntówka

 

Opis: Zła mysz Fred porwała cał ser świata, ty zostałeś wybrany, żeby go odzyskać. Moim zdaniem gra jak na pierwszą jest nawet niezła ale bardzo krótka.

 

Download: https://gmclan.org/up2007_4_Cat_Bob_in_the_...d_Labyrint.html

Rozmiar pliku: 1022kb

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ikeni

Fabuła: Ikeni

Grafika: Ikeni i z jakiegoś przykłądu

Muzyka: GM

Screeny:80ea01e25b83f5c3.jpg

2397f4eaa5927db2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrcze, jakie to lolne i packmanowe xD Po minucie mi się znudziło: zminiejsz ilość labiryntów, zwiększ szybkość myszy. I za dużo tych elementów w roomie. Dobre wrażenie robi jedynie zmiana sprite'a myszy. Brak muzy i dźwięków. Brak przeciwników.

 

Na razie daję dwie gwiazdki, bo sądzę, że jest to Twoja pierwsza gra i nie jest przeróbką "Catch the Clown" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem co tam zrobiłem w GM i przypomniało mi się, że to moja pierwsza gra i postanowiłem dać na forum. Przyjrzałem się tej grze i myślę czy nie zrobić wersji 1.1.

 

EDIT@: Robię wersję 1.1. Będzie zawierać:

-Menu

-Więcej labiryntów

-Przeciwników

-Dźwięki i Muzykę

 

PS: Skąd można pobrać muzykę, którą legalnie można pobrać i wsadzić do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiś plików midi w necie, jest dużo stron ;]

 

A po co więcej labiryntów ?? Chyba więcej poziomów, bo właśnie labiryntów w poziomie jest zbyt wiele... ;/ I wogóle grafiki diamentów za duże i za dużo ich. Postaraj się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ikeni:

Jak szukasz plików mp3 to zajrzyj na www.jamendo.com . Dużo artystów udostępnia tam swoją muzykę za darmo i większość można wykorzystać do własnych projektów. Do każdego albumu jest napisana licencja, to możesz sobie zobaczyć, co możesz dać do gry, a co tylko posłuchać w Winampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawgo,brzydka grafika,brak dzwiekow moza nastepna czesc bedzie lepsza ta jest <piiiii>

Ta gra jest o wiele lepsza od twoich. I chociaż grafa nie jest najlepsza to jednak on ją zrobił.

@Ikeni: Trochę uboga ta gra :/ Brakuje przeciwników i bonusów. Dopracuj grę i wtedy pomyślimy o ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawwet nie myslalem o tej grze w ten sposob ale widzisz,mowilem ze wy mnie nie lubicie i dlatego dajecie mi niskie noty moich gier

jaky to byla moja gra to by bylo do dupy tu tez tak piszecie ale w moim poscie by bylo gozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawwet nie myslalem o tej grze w ten sposob ale widzisz,mowilem ze wy mnie nie lubicie i dlatego dajecie mi niskie noty moich gier

jaky to byla moja gra to by bylo do dupy tu tez tak piszecie ale w moim poscie by bylo gozej

Ja tam cię lubie :D nie sądzę żeby użytkownicy tego forum się na tobie mścili złą oceną twoich gier bo cię nielubią. Może poprostu zrobiłeś słabe gry ?

Wracając do tematu:

Gierka słaba nic ciekawego 1 gwiazdka + 1 gwiazdka za to że to twoja pierwsza gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawwet nie myslalem o tej grze w ten sposob ale widzisz,mowilem ze wy mnie nie lubicie i dlatego dajecie mi niskie noty moich gier

jaky to byla moja gra to by bylo do dupy tu tez tak piszecie ale w moim poscie by bylo gozej

Masz komplesky? Jestes zazdrosny ze inni potrafi a ty nie? To czy cie ktos lubi zalezy od ciebie, a skorko ciagle wyszukujesz aby wszystkim wmowic ze sie na ciebie uparli, to nie dziw sie jak sa nastawieni. Ale jesli ktos nawet cie nie lubi, to i tak 90% userow ocenia gre tak jak uwaza, nie zaleznie od tego kto jest autorem. (sokri ze bez poslkich znakow)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grze daję 2 gwiazdki - nie jest zbyt ciekawa.

 

Wszyscy mnie tu nienawidzą,jestem niczym,nikt nie lubi moich gier jedynie kto mnie moze docenic to zwykly poczatkujacy,taki jak ja...

Robisz słabe gry -> my dajemy im niskie oceny.

Nikt nie ocenia gier na zasadzie 'bo lubię autora'. Ja też nie oceniam gier na tej zasadzie. Wg. ciebie wszyscy userzy, którzy źle oceniają twoje to pospolite d**ki, a lubisz tylko tych, którzy dają wysokie noty twoim grom. Baa, nawet robisz sobie po takiej pochwale userbar 'ktośtam Fan'... To wynika z twoich postów i sygnatury. Według mnie to drobna przesada. Chcesz wysokie noty -> rób gry dłużej. Nie zrobisz mega-gry w 1 dzień, używając tylko cudzych grafik...

 

PS. Zmierzyłem twoją sygnaturę, Nikas. Jest za duża... Lepiej ją zmniejsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mnie tu nienawidzą,jestem niczym,nikt nie lubi moich gier jedynie kto mnie moze docenic to zwykly poczatkujacy,taki jak ja...

Kurczę, człowieku ja nic do Ciebie nie mam ale przestań się już nad sobą użalać bo mnie naprawdę zaczynasz wkurzać. Jak twierdzisz że wszyscy Cię tu nie znoszą to wcale nie musisz odwiedzać tej strony skoro wiąże się to u Ciebie z depresją.

Ta gra jest o wiele lepsza od twoich. I chociaż grafa nie jest najlepsza to jednak on ją zrobił.

Może i jest. Ale to że nie zrobił Almory nie oznacza że nie może się wypowiedzieć na temat tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad wersją 1.1 zostają zawieszone, za to powstanie: Cat Bob in the Great Mouse Fred's Labyrint 2, a w niej:

-Wrogowie! Międy innymi: Mysz zwiadowca i Potwór sera pleśniowego

-Bonusy! Np. Szybsze bieganie

-Obroń się przed wrogami! Możliwość atakowania wrogów

-Nowe Grafiki!

-Przechodzenie coraz to trudniejszych labiryntów urozmaicą ci minigry!

-Przejdź grę z przyjacielem! Możliwość przejścia gry razem z przyjacielem na jednym komputerze!

-Sekrety! Każdy labirynt będzie krył swój sekret!

 

Takie są wstępne założenia, jak wam się to podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...