Skocz do zawartości

Coś co wykombinowałem


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

Oo jesteś pierwszym ludziem, który pokazał screena z trzema ekranami, jaaasne... :D Ale serio, ja u was nigdy czegoś takiego nie widziałem, a wy od razu besztacie chłopaka, że mu się udało zrobić coś tak prostego, acz oryginalnego (:P). Gdyby ktoś jako pierwszy pokazał na tym forum screena z gry o goleniu jajek na Wielkanoc, to pewnie też powiedzielibyście, że to chała i banalne do zrobienia. A tu się nie liczy sam wkład pracy i trudność wykonania, ale oryginalny pomysł i wykonanie. Więc brawa dla ludzia, który jako pierwszy pokazał nam screena z trzema ekranami ! Yeah !

 

Gratz, jeżeli włożyłeś w to tyle pracy, to musisz być dumny (choć ja bym to zrobił krócej :P) <- Ale jak mowiłem, liczy się wykonanie i pomysł a nie wkład pracy. Chociaż w Twoim wypadku liczy się i to i to :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ci się, lowriderze, zwoje mózgowe nie przepaliły podczas tego kombinowania. :P A tak na serio, to jeśli są trzy viewy, gra może zacząć zwalniać... Ale efekt wygląda całkiem nieźle.

Dobrze, żeś usiadł i pomyślał. Trza się uczyć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam pisał wyżej o co w tym chodzi o to że pierwszy ekran pokazuje bohatera 2 gościa który chodzi a 3 pokazuje na drzwi tam gdzie masz iść... :)W grze wygląda to lepiej bo jest ruch

 

'dziadekkleofas'

Ech, to góra dwie minuty kombinowania w edytorze pokoi. ;] Pokaż nam coś bardziej niezwykłego.

Moją laskę he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...