Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Gość_Adster_*

xD Rzeczywiście mogą! Bawimy się w "Zgadnij, kto to?" xDDD

Może to nie jest błąd, tylko zapamiętywany jest adres IP usera i sprawdzany przy próbie napisania posta przez niego jako gość?

 

Dobra-idę się zalogować, bo obciach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zgadnij kto to xd: x***

Niestety ale mogą pisać goście . :blink:

A co do ZIN-u to możnaby jeszcze zrobić dział rozrywkowy tak jak w CDA;d

Powoli cały ZIN się przeistoczy w kopię CDA, ale to dzięki NAM- wspaniałym userom gmclanu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z działem rozrywkowym był, ale jego realizacja jest trudna, bo ciężko znaleźć ten rodzaj humoru, który bawi praktycznie wszystkich.

 

Po co nam kopia CDA? Mamy być lepsi! XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne, że jest oceniane jedym słowem i cyfrą grafa, muzyka, grywalność ?? Tak ?? Ten pomysł sucks xP Chociaż oprócz trójakapitowych recenzji mogłoby być takie coś xD

 

@Adster: A czemu różne style nie mogą być ?? Przecież tak zin nabiera kolorów, recki są zróżnicowane, każdy autor ma swój styl i to się liczy. Każdy np. by pisał na przemian o RPG, RTS, MMO, FPP i by się sprawdził, w której jest najlepszy, albo pisałby inaczej o różnych stylach gier... Będzie fajnie i ciekawie :D A tak, o to Ci właśnie chodziło... Heh ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ZIN-u to możnaby jeszcze zrobić dział rozrywkowy tak jak w CDA;d

Powoli cały ZIN się przeistoczy w kopię CDA, ale to dzięki NAM- wspaniałym userom gmclanu;p

Czyli może powstanie rynek GM'owy? Całkiem inna rzeczywistość od rynku gier(Rockstaar,Activision...)...Takie Beaver Interacitve to jak odpowiednik Microsoftu czy jakiejs innej firmy.... :P

 

PS. SOry za mały off top :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, my też mamy nadzieję, że GM Zin "Młotek" przeistoczy się w prawdziwą potęgę i pokona CD-Action :P

 

A pisze się Microsoft®©. I Rockstar, nie Rockstaar. Btw. odgapiłeś mój pierwszy text z linijki "Skąd:". Nieładnie. Pouczam. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mi chodzi o ramkę na samą ocenę jak w czasopismach o grach...

Po prostu zapomniałem się zalogować i napisałem posta, a przerobiło mnie na gościa, trochę chore..., ale i dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE

Ludzie mi chodzi o ramkę na samą ocenę jak w czasopismach o grach...

 

Po prostu zapomniałem się zalogować i napisałem posta, a przerobiło mnie na gościa, trochę chore..., ale i dziwne...

 

I znów to samo, nawet teraz zapomniałem się zalogować <_< , weście tą opcje... :wink:

 

 

 

Przecież przez to nikt się nie będzie rejestrował, bo po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny druk, płyty, wydawnictwo i ogólnie pewnie trzeba byłoby to sprzedać, (za darmo to tylko do kościoła się chodzi :)) a na samo sprzedanie trza mieć pozwolenie...dużo roboty...bez szans, ale lepiej w pdf. bo sam se wydrukujesz i pościągasz za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, przydałby się porządek w dziale. Ciężko cokolwiek znaleźć, kiedy w jednym temacie mamy pytania o totamto, propozycje oraz dodatkowe atrakcje w postaci rozważań na temat uprawnień gości na forum, czy bzdurnych porównań (bądźmy jak CDA! Nie, lepsi!) albo licytacji o to, kto ile ma materiałów, które ktoś inny mógłby wykorzystać w pisaniu artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyliście premiera zinu przeciąga się. Spowodowane jest to tym, że niektórzy spóźniają się z tekstami. Mimo to mam nadzieję, że w przeciągu tygodnia będziecie mogli już przeczytać pierwszy numer w swoich Acrobat Readerach (albo jakichś linuxowych podróbach :D).

 

STFU! Na Linux też jest Acrobat :D !

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...