Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie wiecie jak muli? O_O BeltGenerator - taki mały programik, a myszka chodzi mi w nim i poza nim gdy jest włączony jakby chciała a nie mogła. Pewnie kod jest nieźle spaprany. Gdy wyjdzie wersja z nowym, wydajniejszym ale lżejszym silnikiem - pogadamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorkowiec jest do kitu. Ale jednak BeltGenerator roxi smile.gif

Co nie oznacza, że go nie mamy opisać! :)

 

OFFTOPIC:

I nie zgadzam się z Tobą. Wzrokowiec to sympatyczny, nawet dobry programik...(Tylko ta nazwa. Myślałem nad nią :P Zmieniłbym ją na miejscu Matthewa na np: PattRnMaker (Pattern Maker w skrócie))

 

Ale nie wiecie jak muli? O_O BeltGenerator - taki mały programik, a myszka chodzi mi w nim i poza nim gdy jest włączony jakby chciała a nie mogła. Pewnie kod jest nieźle spaprany. Gdy wyjdzie wersja z nowym, wydajniejszym ale lżejszym silnikiem - pogadamy tongue2.gif

Taaaak-Floodnik ma rację. Na nowym sprzęcie tego nie widać, ale ten program jest straszliwie pogmatwany. Czuć to na moim Duroniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wielki skrót. tongue2.gif Cała jedna litera. biggrin.gif

Czyta się fajnie-Petrnmejker :)

 

Proponuję zrobić dział, w którym będziemy przypominać gry stworzone przez GMclanowiczów, GMcommunitów, GMdojczów (jak chcecie, to i na japońskie GMC można popatrzeć...) xD bardzo dawno temu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiecie jak muli? O_O BeltGenerator - taki mały programik, a myszka chodzi mi w nim i poza nim gdy jest włączony jakby chciała a nie mogła. Pewnie kod jest nieźle spaprany. Gdy wyjdzie wersja z nowym, wydajniejszym ale lżejszym silnikiem - pogadamy tongue2.gif
jak byś zobaczył ile kodu w nim napisałem to by cię przytkało... znam już przyczyny tego cięcia się na słabych maszynach no ale naprawię to dopiero jak skończę "Annihilation" xD A pracę idą pełną parą xD 2 dni temu nie miałem jeszcze nic a teraz mam ukończony prawie cały silnik :P biorę się teraz za edytor map, grafę, ustawienia i menu i gra wyjdzie wcześniej niż myślałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tym powodem nie jest rysowanie pojedyńczych punktów? We Wzor... tzn. PatternMaker też tak mam. Chyba to ulepszę, choć włączanie podglądu będzie trwało ciut dłużej.

:P Widzisz-już Ci wpadło w ucho xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam u siebie na zapleczu program robiony w GM, ale nie cieszyłby się on zbytnim zainteresowaniem bo służy on do tworzenia schematów układów elektrycznych (uczę się na kierunku elektroenergetyki i chciałem sobie w ten sposób załapać jakąś dobrą ocenę, i udało się :D)

 

A tak poza tym to może w którymś numerze ktoś mógłby napisać zapowiedź mojego Aldebar :jezor: . Jeśli tak, to mógłbym takiej osobie podesłać aktualną wersję i przybliżyć nieco fabułę. Są chętni :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać przykład do zina ale przydało by się zrobić specjalny dział w którym będą dokładnie opisane i zanajdzie się tam również ikonka/ikonki przykłykładów (np. w ramce w dolnym prawym rogu) po których kliknięciu będzie można pobrać porzykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i myślę - czy tylko najlepsze/najnowsze gry zasługują na miejsce w numerze? :P Można by jakąś starą, z lekka zapomnianą GMClanową grę :) nie potrafię teraz takiej gry wymyślić, aczkolwiek można by wsadzić taki rozdział do numeru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i myślę - czy tylko najlepsze/najnowsze gry zasługują na miejsce w numerze? :P Można by jakąś starą, z lekka zapomnianą GMClanową grę :) nie potrafię teraz takiej gry wymyślić, aczkolwiek można by wsadzić taki rozdział do numeru :)

 

Czasopisma są po to żeby pisać o rzeczach aktualnych, a Młotek bynajmniej nie jest Nationalem Geographiciem. Zresztą ze starych gier jest mało do wspominania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pozniej (tzn. nie w pierwszym numerze - chyba i tak by sie nie zdazylo) moznaby zarzucic cos na ksztalt CDActionowej Swinki (aktualnie Gry Wiecznie Zywe)? Taka "Szuflada" czy cos - nie wiecej, jak raz na numer, pare slow o czyms troszeczke starszym, niz typowa recenzowana gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee,tak troszeczkę nie na temat, ale czy recenzje będą to teksty podzielone na 3 akapity z oceną na końcu? Ja myślałem żeby zrobić jak w Cilck!'u lub Play'u taką ramkę z obrazkiem itp... Może już taki post był, bo nie czytałem "całego" topicu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie głupio by było, gdyby w jednym numerze znalazły się trzy różne style pisana recenzji. Proponuję po wyjściu tego numeru ustalić jakiś szablon dla ewentualnych recenzentów.

 

Z drugiej strony brak takiego szablonu pozwala na wypracowanie piszącemu własnego stylu, co za tym idzie-zdobycia rzeszy fanów oraz zaciętych wrogów. Barwnie by się zrobiło podczas dyskusji o każdym nowym numerze ("Adster to ch**", "Gó*** prawda-jest najlepszy", "Wy się nie znacie-i tak najlepiej pisze dziadekkleofas ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...