Skocz do zawartości

Przygody Noopka


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie "noob" jest bardziej obraźliwe, bo brzmi gorzej od "newbie" :P

Tak to sobie wyjaśniam-poza tym dla mnie "newbie" nie jest obraźliwe (po prostu określenie na początkującego, nie n00ba!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi się też zdaje że noob to taki troche lamer xD taki buraczany ziom co ma na koncie 50 gier i zadnej nie pokazał a kozaczy? Rozumiecie jaki mniej wiecej xD?

 

Bez aluzji do konkretnych osób, proszę ;).

 

Druga przeróbka:

 

http://img265.imageshack.us/img265/547/kom2gk1.gif

 

Mam nadzieję, że się spodoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noob - słowo pochodzące od angielskiego "newbie" (żółtodzióB), oznaczające osobę niedoświadczoną, początkującą. W niektórych kontekstach chodzi o osobę mało rozgarniętą, bezmyślną. Ma raczej negatywną wymowę, chociaż jego nadużywanie zrównało je praktycznie z "newbie". Używane w takim znaczeniu przede wszystkim w grach komputerowych.

 

Noob - jest to gracz natrętny, słaby, doprowadzający drużynę celowo do przegranej lub w jakikolwiek inny sposób przeszkadzający normalnym graczom - takim zachowaniem często próbuje się dowartościować. Nie jest tym samym co Newbie. Słowo to wzięło się ze słowa noobing (inaczej boring - nudzący, nudzić, nudny). Bardzo często używa się tego zwrotu w wielu grach MMORPG, np. Tibia. Znaczenie uznawane od stosunkowo niedawna (szczególnie przez młodszych graczy, nie znających prawdziwego pochodzenia).

 

Noob - jest to osoba, która mimo niedoborów, lub nawet braków wiedzy, nie potrafi się do tego przyznać, często również wywyższa się ponad pozostałych, lub kwestionuje ich wiedzę.

Newbie (ang. początkujący) - w slangu graczy komputerowych, czasem w innych dziedzinach informatycznych, to osoba niedoświadczona, początkująca.

 

Newbie to gracz komputerowy dopiero zaczynajacy rozgrywkę i zdający sobie sprawę z tego, że jeszcze nie do końca opanował reguły gry. Gracz taki stara się stopniowo rozwijać swoje umiejętności.

Lamer (z ang. lame – kulawy) – potoczne i pejoratywne określenie osoby niedojrzałej, upośledzonej społecznie, niekompetentnej w określonej dziedzinie lub mało inteligentnej.

 

Terminu używa się w różnych kontekstach, jednak zazwyczaj w związku z elektroniką lub mediami elektronicznymi (IRC, BBS).

 

Lamer to termin wywodzący się prawdopodobnie ze slangu subkultury skateboardu, skąd przedostał się do słownictwa crackerów, by następnie zostać przyjętym przez część internautów.

 

Czasami się zastanawiam, dlaczego używacie słów, których nierozumiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wami już nie gadam... jesteście źli, nie dobrzy. Nie lubię was! :crying:

 

Co to za pomysł, aby przedstawiać mnie jako "demona". :blink:

 

Marmot, ja też umię cytować Wikipedię. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Ja się biorę za trzeci odcinek Noopa :P

 

Supavader-nie przypominam sobie, bym Ci dawał licencję na użycie mojej postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich komiksów rozśmieszyły mnie może 2-3 tylko. W większości słabizny i dodatkowo zastanawiam się nad połączeniem tego tematu, Game maker Comics i tematu Phariseusa o pierdołach związanych z GMCLAN. Bez przesady, żebyście w trzech różnych tematach pisali o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominasz sobie, bo walnąłem Ci w łeb stalowym prętem kiedy dawałeś mi licencję emot11.gif

:lol: ;) ...chyba tak było :P

 

Odcinek 3...

576534278f4bedc0.png

I co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze-nie starasz się. Kolejne odcinki wypuszczasz co dwadzieścia minut (ja nad swoimi komiksami siedzę CONAJMNIEJ godzinę). Połączenie tych obu Twoich komiksów w jeden byłoby lepszym rozwiązaniem...

 

Poza tym wychodzisz z założenia, że wszyscy będą z niecierpliwością czekać na Twój kolejny komiks, samemu chowając śmieszne scenki na same końcowe odcinki (bo do tej pory to wygląda jak duże, "kilkuodcinkowe" wprowadzenie-taka "Moda Na Sukces" odcinek 2342 :P )

 

PS. Ten drugi komiks jest jednak TROCHĘ lepszy od pierwszego.

PS2. Wiesz, co to jest pogrzebacz???...no, więc lepiej się staraj lepiej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze-nie starasz się. Kolejne odcinki wypuszczasz co dwadzieścia minut (ja nad swoimi komiksami siedzę CONAJMNIEJ godzinę). Połączenie tych obu Twoich komiksów w jeden byłoby lepszym rozwiązaniem...

 

Poza tym wychodzisz z założenia, że wszyscy będą z niecierpliwością czekać na Twój kolejny komiks, samemu chowając śmieszne scenki na same końcowe odcinki (bo do tej pory to wygląda jak duże, "kilkuodcinkowe" wprowadzenie-taka "Moda Na Sukces" odcinek 2342 :P )

 

PS. Ten drugi komiks jest jednak TROCHĘ lepszy od pierwszego.

PS2. Wiesz, co to jest pogrzebacz???...no, więc lepiej się staraj lepiej :]

 

Dobra, to następnym razem zrobię lepszy wygląd :P

 

EDIT:

http://img109.imageshack.us/img109/6966/screennoopkadc8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oż Ty, GuXio-ty się nie wymigasz od pogrzebacza. ;)

 

Może by zrobić tak, że każdy może dopisywać historię o n00pku? Bez żadnych teamów etc, a inni oceniają wasze prace? smile.gif

 

Dobra-Noopek się robi "abandonware", w sumie nie ma sensu bawić się w "prafa ałtorzkie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...