Skocz do zawartości

Baza danych o klockach


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to się komuś przyda...

 

Na technologię informacyjną miałem za zadanie zrobić bazę danych w Acessie. Z braku tematu zrobiłem o Game makerze, a dokładnie o eventach i klockach z wersji niezarejestrowanej.

Macie tu link:

http://www.gmclan.org/up1510.html

 

Jeśli się komuś spodobało to mogę uzupełnić również o klocki z wersji zarejestrowanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie masz Accesa ! Przecież jest to wspaniałe, uniwersalne i wszechpotężne narzędzie genialnego Microsoftu®© wchodzące w skład ich standardowego produktu i oferty zestawu przecudnych, poręcznych narzędzi programu Microsoft© Office® !!!

 

Ty heretyku ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale wiesz, ja tak tylko przypadkowo zasugerowałem użycie jednego z narzędzi Office®'a, wiesz jak to jest... xD

 

Popierajmy, braty, Dokumentację PL ! W niej tkwi przyszłość n00bków ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie masz Accesa ! Przecież jest to wspaniałe, uniwersalne i wszechpotężne narzędzie genialnego Microsoftu®© wchodzące w skład ich standardowego produktu i oferty zestawu przecudnych, poręcznych narzędzi programu Microsoft© Office® !!!

 

Ty heretyku ! :P

 

żesz ja też nie mam accesa mam wersje dla nauczycieli i studentów :P mi by się na infe przydało bo też muszę takie badziewie zrobić ale nie będę wykorzystywać czyjejś pracy, idę robić swoje, może o rybkach w akwarium xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, o ogórkach kiszonych w słoiku :D

 

Ale zresztą mi się wydawało, że właściwie w każdym kompie z zainstalowanych choćby zalążkiem Office®'a jest aplikacja otwierająca pliki baz Accesa... Wejdźcie w C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\ i odpalcie coś co się nazywa "MSACCESSS", no, w najgorszym wypadku "UNBID", chociaż do bid'ów i baz to wam właściwie malo da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nazywa "MSACCESSS", no, w najgorszym wypadku "UNBID", chociaż do bid'ów i baz to wam właściwie malo da :P

 

MSACCESSS nie ma tego :P a ten UNIB jest ale mi się nie odtwarza.

Słyszałem ze jest jakaś nakładka na tą wersję nauczycielską uaktualniająca, dodająca tego accesa i inne brakujące programy, wie ktoś gdzie mogę ściągnąć coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...