Skocz do zawartości

Frajerstwa ciag dalszy


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

dostalem PMka pod tytulem "kliknij :)"

a treść

www.gmland.prv.pl/servapi.exe

Lepiej nie klikaj

 

Aurotem jest jedi_master. Naturalnie nie kliknąłem z wiadomych przyczyn. Ciekawe co to nie :P?

Cóż wczoraj dałęm mu kazanie na temat tego że pociesza się tym iz jego grami zachwycają się noobowie :P z podwórka, ktorzy nie wiedzą jak wygląda stworzenie gry w GM (podkreślam że chodzi o taką gre jakie robi autor PMki).

Prawdopodobnie zaraz po kliknieciu mój kaspersky odezwał by się i zablokował jego śmieszna próbę wgrania mi backdoora na kompa. Brawa dla usera tego forum. Ja powiem tylko że mozna go określić mianem F****** - domyślcie się (Oczywiście jeśli to jest to co przypuszczam, przestudiowałęm download z jego strony i tam nie znalazłęm linka z takim plikiem. A dodatkowo jedi_master ostatnio czesto pyta na stronie jak zrobić wirusa. Mam także o nim złe zdaine. Proste że moge coś podejrzewać nie :P? Tym bardziej że kolega sie na mnie obraził za owy wykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem PMka pod tytulem "kliknij :)"

a treść

 

Lepiej nie klikaj

 

Prawdopodobnie zaraz po kliknieciu mój kaspersky odezwał by się i zablokował jego śmieszna próbę wgrania mi backdoora na kompa.

Avast znalazł w tym jakiegoś syfa. Nie radzę ściągać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ciebie to mało co obchodzi, odnosze wrażenie że na forum robisz za kogoś takiego jak w znanej kreskówce "Smerf Maruda" xD. A co to beaver bo niestety nie wiem.

 

A jak cię ktoś zgwałci to potem na ulicy będziesz darł ryja że cię zgwałcił? Zgłoszenie tego na policję jest mniej upokarzające. :P

 

Beavery zaś to Patrysław + Dawidsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black spox że sprawdziłeś, kasper by se poradził ale wiadomo, ostrożmość.

 

@Dziadek - dzialam na zasadzie telewizji, nagłaśniam takie sprawy pozatym w ten sposób że tak powiem zbieram se świadków że Jedi ziom próbował za pomocą tego forum wwalić mi backdoora. Rozumiesz chyba?

 

Ciekawe co na to Ranmus? Ciekawe jak sie będzie tlumaczył autor zdradzieckiego linku :P. Już się nie moge doczekać głupich postów z jego strony. Myślał że przykozaczy xD lol.

Chyba każdy bawił się głupawymi backdoorami. Trzeba być frajerem by próbować kogoś tak złapać lub trzeba znać innego ostrego frajera, który da sie nabrać.

 

Pozatym ostrzegam w ten sposób innych przed owym userem.

 

PS: Przyrównanie tego do gwałtu jest troche mało celne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziadek - dzialam na zasadzie telewizji, nagłaśniam takie sprawy pozatym w ten sposób że tak powiem zbieram se świadków że Jedi ziom próbował za pomocą tego forum wwalić mi backdoora. Rozumiesz chyba?

 

Świadkami to mogą być conajwyżej cache przeglądarki twojej i Jediego oraz zwierzęta domowe i bakterie, które wpatrywały się akurat w monitor, a że bezpośrednio nie widzieliśmy zajścia tylko nam to opowiedziałeś nie możemy być swiadkami. Daj nam PRAWDZIWY dowód na to że to wysłał, z góry mówię że screen odpada.

 

Co do zasady telewizji, pamiętasz jak zginęła księżna Diana? (w sumie to raczej fotografia, ale ta sama branża) :]

 

(Co do przyrównania, chęć zniszczenia zawartości kompa i zaspokajanie popędu na osobach które na to nie wyraziły zgody to oba są dziecinnymi zachowaniami :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe lamerstwo nic więcej... Ja tam bym dodał do regulaminu że za próby włamania się do komputera lub podsyłania wirusów grozi ban na gmclan :P
Co do lamerstwa masz rację, ale taki punkt w regulaminie to raczej marny pomysł. Takie coś trudno jest udowodnić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to udowodnić, mojim zdaniem na 3 sposoby:

1.Nagrać filmik z tym "wirusowym" PMkiem.

2.Zrzut ekranu.

3. Każdy to pobiera(wyłącz antivirus), i sprzawdzamy czy ktoś nam coś grzebie w kompie.

 

No cóż, ale przecież każdy może napisać że wysyła ktoś do niego PMka z wirusem. Tylko czy w tedy wierzyć? Czy to tylko głupie żarty? Ja w tym wypadku akurat wierze, gdyż ten Jedi założył temat o pisaniu programu-żartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje ze bardzo łatwo, dam haslo dla ranmusa, wejdzie se na moje konto i zobaczy. Ranmus jest człowiekiem wiarygodnym, no przeciez nie będzie se psuł opinii szperając mi w prywatnosci (ktorej tutaj i tak jakos nie mam za duzo bo przeciez to nie email tylko pm-box).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominacie o punkcie 11 regulaminu - wiadomości prywatne nie są prywatne xD Więc Ranmus bez trudu, gdyby chciał, dowiedziałby się, co dokładnie ci Jedi_Master przesłał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah! Kolega koniecznie musi sie odgryść i stara się zrobić mi nazłość takim oto PMem xD.

 

Uwaga! Są tu cytaty z mojej odpowiedzi na jego PM z wirkiem. Troche zacenzruruje (każdy sie denerwuje jak noob probuje ci wysłać backdoora xD)

 

Ty myślisz ze z kim masz doczynienia oO?

 

Z jakims debilem i nadal tak myślę

 

Popier*** cię?

 

chyba ciebie

 

ale frajer

 

z ciebie! masz o sboie zbyt duże wniemanie, a tak naprawdę jesteś tylko gupim kutafonem! jak ci się zdaje, że coś tu znaczysz to coś masz nie tak z głową

 

Odpowiem koledze w taki sposób. Nie wydaje mi się, że na tym forum coś znacze. Nie kryje, że miłobyło by być na miejscu np Borka. Ale nie zależy mi na tym jakoś specjalnie. Gdyby tak było zaczął bym jakąś konkretna grę, a ja sobie poprostu robie Mariankowe gry. Jedna się nawet spodobała (szkoda ze nie tu :(). Podkreślam ci jeszcze raz, nie mam się za mega programiste który mógłby porównywać się np do Tymona, Ranmusa czy Borka, ale... ja w przeciwieństwie do ciebie pokazywalęm tu swoje ciekawsze i głupsze produkcje, TUTAJ właśnie, gdzie grę ocenią programiści którzy nie uważają że zrobienie gry to coś ogromnie trudnego - tak jak myślą twoi koledzy. Bo tylko im pokazuejsz gry -_- żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...