Skocz do zawartości

Poszukuje 1 zawansowanego programisty (1 Grafika)


sanuke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Obecnie razem z przyjacielem tworzymy gre strategiczna !

 

http://img20.imageshack.us/img20/9124/strategiacl4.jpg

 

Postacie ruszaja sie drwale tna drzewa i je sadza i gornicy kamien wydobywaja mozna tez budowac jednak potrzebne sa wymagane surowce .... i wiele wiele wiecej ! :)

 

 

Potrzebujemy jednak pomocnikow by stworzyc ta gre szybciej!

 

PROGRAMISTY ,ktore potrawi zrobic duzo w gm !

 

dotego grafik jesli jakis sie trafi i bede mial szczescie

 

Prosze pisac Priv Wiadomosc

lub gg : 2652086

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dżizas, Lol ! Prosisz o cud ! Qrcze, to ja nie wiedziałem, że te noobostwo z "eja, robimy z kumplami taką zarabistą tibie w 3d ale potrzebujemy kogoś kto zna GM !!!!!!!" ! No ja nie mogę ! Ileż można tłumaczyć ?? Jak chcesz, aby inni odwalili za ciebię robotę, to to nie to forum, chyba że prosisz o konkretną grafę albo rozwiązanie jakiegoś problemu, wtedy napisz dokładnie o co ci chodzi... xP

 

Nie no, widze, że cos tam naskorbałeś, ale o taką rzecz jak ty prosisz, to po pierwsze NIE TEN DZIAŁ DO JASNEJ I CIĘŻKIEJ, CO TO, PYTANIE ZAAWANSOWANE ??!!, a po drugie to poproś ładnie, albo poszukaj, może ktoś ci zapoda KONKRETNĄ grafę albo KONKRETNE rozwiązanie problemu... Bo tak o, jednym screenem, to raczej nie wzbudzisz wrażenia... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się trochę odpowiedziom w stylu "Zajmijcie się czymś prostszym, skoro nie jesteście zaawansowani". Przecież najlepszym nauczycielem jest praktyka, a jeżeli nawet ten projekt nie wypali, to sanuke wyjdzie bogatszy o nową wiedzę i doświadczenie. Potem może się zabrać za kolejny ambitny projekt.

 

Poza tym na załączonym screenie widać, że mimo to sanuke coś umie, więc w czym problem??? A że szuka dodatkowego programisty (nie głównego), a ma już jednego, to świadczy o tym, że wie za co się zabiera i jakie siły będą mu potrzebne.

 

To chyba nie jest kolejna prośba w stylu "Zrupmy se w dwujke tibie, mam grawiki i dziwięki tylko kot mi jest podżebny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja się w ogóle dziwię reszcie jakby tu sami spece byli, a tak nie jest. Sanuke wyraźnie napisał: Potrzebujemy jednak pomocnikow by stworzyc ta gre szybciej!

 

Mam dawać warny za czytanie bez rozumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo1517-a nawet jeżeli nie było screenów, to był tekst:

 

Potrzebujemy jednak pomocnikow by stworzyc ta gre szybciej!

Pomocników, nie "frajera od wszystkiego" :)

PROGRAMISTY ,ktore potrawi zrobic duzo w gm !

A co-ma potrzebować programisty, który nic nie potrafi w GM :P (BTW.zresztą kto nie lubi sobie czasem potrawić :D )

dotego grafik jesli jakis sie trafi i bede mial szczescie

No, tu nie ma co komentować...

 

Poza tym to, że screeny pojawiły się np. pół godziny później od założenia tematu o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy mówice "screeny" ?? Przecież to jest ledwo jeden screen z jakąś drętwą grafą na drętwym tle ukazujący drętwą grę z drętwym interface'em xP

 

Na moje, sanuke, to powinieneś najpierw poszukać dobrej grafy (np z reiner's tileset :D - chociaż i tam mają ograniczone zasoby ;/), zwłaszcza zamienić te drętwe czerwone krzyżyki (blee xP), zmniejszyć czcionkę, zwiększyć rezolucję ekranu (:P), a dopiero później zająć się kodowaniem gry... Ja już w tym fachu robię dobre 20 lat i wiem, nie tylko z własnego doświadczenia, że 80% gry to grafa, a pozostałe 15% to kody... A te 5% to iskra Boża :P, od czego trzeba by zacząć... x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...