Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad powiedział tylko, że to próbka enginu, a wy od razu będziecie go używać bez zgody autora. To nie przykład! Oczywiście nie przeczę, że Konrad pozwoli go użyć, ale przydałoby się wcześniej zapytać.

 

A engine? Kawał naprawdę dobrej roboty. Pod każdym względem lepszy od "dzieła" Jedi_Mastera. :P

Autorowi tylko sugeruję zainwestować w słownik ortograficzny, bo dostanie warna. :] No i poprawić orty w grze (help), bo niektórzy ludzie od razu nabiorą do niego dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak przepraszam zapomniałem się zapytać czy mogę ^^ ale i tak jakby mi nie pozwolił np w poście napisał żeby tego engina nie używać to bym go nie dodawał do mojego edytora

poza tym op paru minut próbuję rozgryźć ten engin by go jakoś dopasować do mojego engina ale jak narazię nic z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mi też się podoba silnik, niby prosty i aktualnie mało oferuje w porównaniu do wielu gotowców, ale trzeba pochwalić autora za to, że mu się chciało i nie poszedł na łatwiznę jak inni. Do pełni szczęścia brakuje tylko poruszanie się wzdłuż ściany kiedy jesteśmy w nią lekko zwróceni, ponieważ teraz aktualnie gracz się blokuje. A tak to wszystko ładne, płynne i w ogóle... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło posiedzieć kilka lat przy MMF i pobawić się Valuesami :lol2:

A GM to mój pierwszy program kiedykolwiek widziałem.

A co do gier 3D na GM TO PROŚCIZNA ;) wystarczyło 10 min aby nauczyć się skryptów GM'a

Pozdro dla GM'owców

 

PS. Zawsze, ale to zawsze postarajcie się używać Valuesów w GM'ie. Naprawde warto :P

 

Edit:

 

Kurcze... Nie mogę zrobić strzelania :blink: zrobię od początku Engina ale najpierw wezmę się za strzelanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super przykład!!! :thumbsup: . Tak się kiedyś zastanawiałem jak tu zrobić działające poruszanie się w osi Z w GM. Teraz już wiem!!! :D . Co prawda narazie 3D w GM się nie tykam bo po pierwsze mam za wolnego kompa, a po drugie za mało umiejętności :jezor: . Ale kiedyś w niedalekiej przyszłości zamierzam zrobić grę RPG w stylu Gothika. Ale to tylko plany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza strona Klikowa jest:

NukeBoards Nick: Dzedaj (Nazwałem się tak po prostu :lol2: )

A jeszcze na ClickTeam'ie są strony klikowe link:ClickTeam

PS. A co do gothica...Trzymam wkciuki ;) !!! Ale nie rób ze 20 prac na raz, ok :thumbsup: ? Bo wyjdzie kaszana.

Nie mówię tego aby ci ubliżyć, tylko aby ci powiedzieć jak najlepiej, wierz mi, ja tak samo robiłem ;)

Edit:

Jak co to używam MMF2, najnowsza wersia MMF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...