Skocz do zawartości

Zablokowane Kto mi poprawi błędy??? :]


Hriser

Rekomendowane odpowiedzi

https://gmclan.org/up1838_11_PROBLEM.html

 

Tu jest plik w którym mam dwa błedy :/ [conajmniej :unsure: ]

 

1. Gdy piłka wiedzie już na platformie na góre, to zanim zjedzie z nią na dół musi sobie podskoczyć :/ :angry:

 

2. Jak zjedzie na dół to "wrasta" w platforme i obydwie nie chcą ruszyć :/

 

A reszta to nie wiem... [o ile są] :P

 

 

- Moglby ktos mi doradzic co mam pozmieniac??? :/ Gdybyście mogli to za pomocą okienek, a nie w kodach, bo w tym drugim sie nie orientuje a chciałbym zrozumieć co było źle... :]

 

...no chyba że tak Wam bedzie lepiej [ a pewnie tak jest :P ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

Pozwól że to od razu wykorzystam :P

 

Mianowicie:

Czy wiesz przypadkiem ( :P ) jak zrobić coś takiego żeby od początku nowego roomu był "ludzik" i sobie strzelał przed siebie?? :) Tak żeby był strzał... i jak ten zniknie w krawedzi monitora to pojawiał sie następny :) Bo jak ja robiłem sam to mi strzelał " strzał na strzale " :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to samo jest... :angry: :crying:

 

Najlepiej to niech ktoś, kto sie zna [ :) ] zrobi pokazówke i umiesci w uploadzie :] plizzz :]

 

Tak żeby była winda: góra - dół i żeby wszystko było OK :] A ja dostosuje sie do tego co zrobicie albo napisze jakieś uwagi ;P

 

To... znajdzie sie jakaś Dobra Dusza??... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, ale nie wszyscy muszą robić na skryptach :jezor: Ja wole klocki :lol2: :D

 

A to że czasem czegoś nie kapuje to inna sprawa :P Przecież każdy może czegoś nie wiedzieć :)

 

Dlatego licze na rady bardziej doświadczonych twórców gier :) Tylko że większość [ prawie wszyscy :P ] robi na skryptach... :(

 

Ale ja i tak wole klocki ;P [przynajmniej narazie :) ]

 

 

Wracając do tematu: " Wiec jak można sie pozbyć tego 'wrastania w platforme'?? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to mogłeś na PM napisać, a nie tu posty nabijać :] W takich sytuacjach naczęściej uprasza się modów/autora o zamknięcie tematu... I ja tak robię :P Sam bym zamknął gdybym był modem... xD

 

Od tego jest magiczny przycisk Report a nie nabija się posty panie Spyro :] .

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...