Skocz do zawartości

Moje nowe 3gry-pierwsze 3 gry


cropper

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwsze gry to nie jest źle (no po za ostatnią, przerobiony przykład), jednak są bardzo niestaranne. Moim zdaniem powinienieś te gry potraktować jako trening, a nie gry do zamieszczenia.

 

Nie no wiem ze to raczej trening ale chcialem zobaczyc czy te gry są ,,jadalne'' tylko powiedz wiem ze niestaranne są klocki(po prostu przesuwane, spieszylem sie) i co jeszcze wiesz chce wiedziec co poprawic! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Gra to przerobiony przykład chociaż byś porządnie rooma zrobił tzn żeby bloki nie nachodziły na siebie. I jak cie dotknie ten duszek już się niodnawiasz na planszy

 

2 Gra taka sobie biegną niewyżyte dzikusy i znowu źle poustawiane klocki ciężko trafić w te ludki

 

3 Też przerobiony przykład catch the Clown

 

Ogólnie to wszystkie gry są beznadziejne :P nie chcę cię zniechęcać :) musisz jeszcze popracować i pomyśleć aby gra była ciekawa. Kto będzie grał w grę w której trzeba kliknąć w samolot, która jest nudna i banalnie prosta ale jak na początek to nie jest tak najgorzej. :) Nie śpiesz się z robieniem gier gra powinna być dopracowana w każdym szczególe o dopiero potem opublikowana :) życzę powodzenia w dalszym robieniu gier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem duz do szkoly a chcialem zaszpanowac kolegom (wiesz jak jest nikt nie potrafi robic to ok)a do klockow mam problem nie moge za chiny ludowe ustawic ich rowno ludki moge powiększyc bo to nie problem samolot wiem ze przerobiony przyklad ale te klocki mnie dobijają (zeby odnowic sie na planszy w pac. reloaded kliknij przycisk stop w prawym gornym rogu pomozecie cos z klockami PLX! (mowisz ze gra to przerobiony przyklad ta z duszkami? a gdzie niby jest ten przyklad? nie no bo ja od wczoraj sie zarejestrowalem i czytam tez od wcczoraj wiec wiesz...) B) dobra poprawilem gre ta z duszkami, jest respawn po smierci zaraz zamieszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem duz do szkoly a chcialem zaszpanowac kolegom (wiesz jak jest nikt nie potrafi robic to ok)

 

"W krainie ślepców jednooki jest królem."

 

Po za tym ledwie umiesz coś zrobić a ty się od razu komercjalizujesz, robisz grę na szybko wyłącznie dla jakiegoś zysku robiąc gigantyczną kupe a nie grę [od razu całą ich serię]. :/ Gdyby było nadal tak jak niegdyś, że gry się robiło dla idei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W krainie ślepców jednooki jest królem."

 

Po za tym ledwie umiesz coś zrobić a ty się od razu komercjalizujesz, robisz grę na szybko wyłącznie dla jakiegoś zysku robiąc gigantyczną kupe a nie grę [od razu całą ich serię]. :/ Gdyby było nadal tak jak niegdyś, że gry się robiło dla idei...

 

Ty chyba zle mnie zrozumiales... Nie chodzilo mi o to: ,,HAHA patrzcie jakie super ja mam a wy nie umiecie'' po prostu dalem 1 koledze do przetgestowania Ok gre poprawilem jeszcze raz i ma 3 poziomy dzialajom bonusy, niedlugo dodaje highscore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On powoli sobie pracuje na rangę "marudnej mendy", bo ostatnio praktycznie tylko łazi po takich tematach i wytyka ludziom. :]

 

Zaraz sobie taką rangę ustawię ku radości zebranych na forum i odbiorę ci przyjemność z bawienia się opcjami użytkowników :F.

 

A nawet, jeśli racji nie miałem to miałem SPORE wrażenie, że cropper zrobił to dla sławy i na szybko. (Według pierwszego zdania, po trzecim zdaniu (Jakkolwiek tam jest jakiś podział na zdania...) straciłem całkowicie orientację w całym poście) I teraz wydaje mi się, że po mojej marudnej krytyce magicznie zmienił sens zdania żeby się usprawiedliwić ;P. (Jest delikatna różnica między "Nie chodzilo mi o to: ,,HAHA patrzcie jakie super ja mam a wy nie umiecie'' po prostu dalem 1 koledze do przetgestowania" a "mialem duz do szkoly a chcialem zaszpanowac kolegom")

 

Jeśli jest inaczej to przepraszam i proszę o zrozumienie.

 

Po za tym na litość boską, jeśli robi się grę dla treningu i nauki to w sumie nieważne czy gra jest "jadalna" czy nie i nie potrzeba testów tego stwierdzających. Naprawdę, lepiej cichutko podszkalać się niż czytać na forach nie do końca przyjemne posty na temat pierwszych gier. :)

 

@Downx2: Oj dobra, już nie będe. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej ale nadal są przerwy pomiędzy klockami :P Zmień jeszcze to ze gdy hero wpadnie na ścianę to żeby się nie odbijał ale zatrzymywał ( tak jak jest w przykładzie Marka O) bo tak trudno jest trafić w szczelinę aby dostać się do loda, a właściwie to co daje ten lód ?. Acha i jeszcze zmień grafikę bohatera :) będzie wiele przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dziadkukleofasie: Napiszę inaczej. Nie chodzi o to czy miałeś rację czy nie, ale zauważyłem, że w każdym podobnym temacie (a już na pewno dot. mmorpg gdzie pytający jest beginnerem) razem z blackmaulem jesteście pierwsi do uświadomienia i przy okazji nawtykania autorowi posta. A potem lata opinia o gmclanie, że tu tylko krytykować potrafią. Czasem lepiej jest nic nie pisać i przemilczeć daną kwestię, a jak gość podbije temat, to dostanie warna i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...