Skocz do zawartości

Dexer i Zwariowany labirynt


loytp

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio rada GMClanu przyjęła nową ustawę zakazującą umieszczania gier bez odpowiedniego formularza. Ustawa. Radzę przeczytać i się zastosować.

(To tak na przyszłość)

A co do samej gry. Hm, ciężko powiedzieć. Raczej mało grywalne bo czegoś takiego jest od groma i, nawet jak na demo to za krótkie :F. Co najwyżej 15 minut pracy z przerwami. Kolejną wersję mam nadzieję że ulepszysz i to znacznie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest?? ta gra to pół minuty roboty :/

To dawaj zrób mi taką grę w pół minuty. :]

 

Co do gry to kiepska. Sterowanie popaprane. Przy kolizji ze ścianą obiekt się czasem "zaklinowywuje" (albo mam tylko takie wrażenie przez to sterowanie). Gra nie ma większego sensu (nawet mniejszego). Nie mam nic przeciwko w dokształcaniu się robiąc takie gry, ale nie należy dawać ich odrazu na forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...znaczy sie co to jest? :D jeden poziom? i to pkt nie znika? <_< aa zauwazlem ze do menu sie postarales (obrazek przyciski) :blink: chociaż też nie do końca jak chcesz robic gre to najpierw:

1.pomysl (dobry)

2.pomysl na wykonanie

3. STARANNE wykonanie ( nie na pol minuty)

4.jak chcesz to menu jakies

5.Dopieszczenie (bonusy wrogowie poziom trudnosci,wiecej plansz UROZMAICENIE ze tak powiem)

 

Ja oczywiscie nie chce zgrywac ,,wielkiego i mądrego"(no zobaczcie w tymat moje pierwsze 3 gry moj a gry...lepiej nie mowic) po prostu to porada! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie mowic po prostu to porada! :)

całkowicie się z tobą zgadzam. Po co komu taka nudna jedno lewelowa gra to ja już sobie wolę pograć w przykłady dołączone wraz z GM. :o

 

Poaztym jak idziesz i nagle zmieniasz kierunek to ludzik sie zawiesza :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...