Skocz do zawartości

Killson


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam demo shootera z elementami RPG-Killson!

 

Screen

 

Jak pewnie można się domyślić-WSAD+mysz i gramy!

Do obsługi menu z umiejętnościami gracza (pokazuje się po osiągnięciu kolejnego levelu) służy kółko (wymagane!), a umiejętności zwiększamy naciskając przycisk w kółku.

 

DOWNLOAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstanie pełna wersja, to zamieszczę w przykładach .gm6 tego dema dla początkujących.

 

Nie będzie nam tu NOOB pluł w twarz :) -niech się lepiej uczy GMa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się Hanjuso-wykorzystałem przykład "motion blur" Tymona (czy mam rację co do osoby?) (oczywiście w pełniaczu będą też creditsy, w których On się znajdzie, tak jak i reszta ludu, których twory będą być może pomocne). Pociski posiadają swój własny rozrzut, co znaczy, że czasami lecą z małymi uchybieniami w stosunku do celownika (stopień, dwa...), a poza tym motion blur to rozmycie, czyli może powstać efekt opóźnienia-wydaje się, że pocisk jest w celu, a już jest poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wydaje mi sie. Specjalnie odpalilem jeszcze raz zeby dokladnie sprawdzic, i nawet gdy stoje bardzo blisko potworka to naboje przelatuja czesto przez niego.

Jestem prawie pewien, ze kolizje sprawdzasz tylko raz na stepa, a przy takiej predkosci pociskow trzeba conajmniej 2-3(zakladajac ze jest 30 fps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra robi dobre wrażnie. Ładna grafika, dźwięki. Przydałby się jeszcze jakis cel tego grania. Może jakaś fabuła? :] Powinieneś też pogrubić napis "experience" (czy jak tam jest) bo słabo widoczny jest. Nowe mapy, jacyś npc, zadania tez by się przydały :) Ostania rzecz, której mi tu brakuje to jeszcze wyświetlanie, jaką mamy broń aktualnie i zmiana broni, które posiadamy. To jeszcze demo więc pewnie dodasz sporo nowości w kolejnych wersjach, ale takie to sa moje uwagi na przyszlość :) Ogółem gra SUPER.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...